Cesur Bölge

Yavru Kediye İşkence – Siz İnsan Olamazsınız!

< 1 dakika okuma süresi

Bugün Yalova merkezde evime dönerken yolda bir yavrucak gördüm bıdık bıdık kenarda dolaşıyordu, kedileri çok sevdiğim için gidip sevmek istedim biraz ürkekti kaçtı fakat yakaladım ama keşke görmez olaydım hala içim acıyor arkadaşlar.
Karanlıktı fazla farkemedim, kulaklarında noktalar vardı heralde bir büyük kedi yaptı diye düşündüm ve daha sonra kaburgasında ki yarayı farkettim bu seferde kaza geçirdi zannettim.
Kediyi alıp hızlıca eve geldim ve karşılaştığım içler acısı manzara bu arkadaşlar.


Çok düzenli bir şekilde hayvancağızın kulakları delinmiş ya zımba yada sigara yada bir şişle delmiş olabilirler. Bunlada yetinmeyip kaburgasına da bir şiş sokmuş cani köpek veya köpekler. Acilen hayvanı veterinere götürdüm durumu şuan iyi fakat hala aklım almıyor nasıl bir insanlık bu ? Daha doğrusu siz gerçekten insanmısınız ? Kandil günü hayana her baktığımda bunu yapanlara deli gibi küfür ettim!

İlk başta ufak çocukların yaptığını düşündüm fakat kulakları öyle düzenli bir şekilde delinmiş ki çocuk olduğundan şüpheliyim bunu yapan hayvanın.
Gerçi çocuk olsa bile ne fark eder?, geleceğimiz için bir seri katil, tecavüzcü, piskopat bir birey daha yetişmiş olacak topluma! Burda durup ‘hayvan sevmeyen insan sevemez’ naaraları atmayacağım ama ne yazık ki toplumun durumu bu bunu bir çocukta yapsa ben bu çocuğun büyüdüğünde topluma faydalı bir birey olacağını nedense hiç düşünemiyorum, hayvana işkence ederek zevk duyan bir bünye ilerleyen yaşlarda bir insana işkence ederek zevk duyacaktır buna eminim!


Gerçekten çok üzüldüm ve tarzım olmayan böyle bir yazı girdim. Evimde şuan maksimum seviyede bakabildiğim kadar hayvanım var, şimdi bu güzel yavrucuğa bir yuva arıyorum. Yalova ve çevresinde ki duyarlı arkadaşlar bana bu site üzerinden veya facebook adresimden ulaşırlarsa irtibata geçeriz.
Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top