Sponsorlu

Vinil Baskı

< 1 dakika okuma süresi

Branda üzerine yapılacak olan vinil baskı özellikle reklam veya tanıtım amacıyla kullanabileceğiniz şekilde çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Hazırlanmış olan farklı tasarımlar üzerinden baskı işlemi yapılmaktadır. Dijital baskı makineleri ile yapılan çalışmalar daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Hazırlamış olduğunuz tasarımlar veya ücretsiz şekilde yapacağınız talepler doğrultusunda hazırlanacak olan tasarımlar üzerinden baskı yapılmaktadır.

Kullanıma hazır şekilde yapılan vinil baskı çalışmaları özellikle reklam ya da tanıtım için istediğiniz görseller üzerinden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Yıkanabilir özelliğe sahip olan branda özellikle dış koşullara oldukça dayanıklıdır. Bu sayede daha uzun süre kullanım olanağı elde edilmesi sağlanmaktadır. Tercih edecek olan göster içerikler üzerinden yapılacak baskı çalışmaları belirtilen boyutlara göre yapılmaktadır.

Vinil Baskı Fiyatları

Metrekare üzerinden hesaplanacak olan vinil baskı fiyatları en uygun fiyat seçenekleriyle tercih yapılmasını sağlamaktadır. Profesyonel şekilde yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkartılan ürünler uzun süre yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmaktadır. Farklı tasarımlar üzerinden çalışma yapılmasını sağlamak isteyenler https://www.baskiseli.com/  adresi üzerinden siparişlerini verebilirler.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top