Sponsorlu

Ultrashape V3 Teknolojisi

2 dakika okuma süresi

Ultrashape V3 teknolojisi, tamamen ultrason ışınlarını kullanarak, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek duymadan üst tabakada bulunan yağ dokusunun yakılmasını sağlayan bir cihazdır. Sağlık ve güzellik sektöründe büyük bir atılıma imza atan ultrashape v3 teknolojisi, diğer güzellik tekniklerinden farklı olarak ağrısız ve acısız bir hizmet sunmaktadır. Özellikle, uygulama esnasında hastanın herhangi bir acı duymaması, bu nedenle anesteziye gerek olmaması ve uygulamadan hemen sonra kişinin sosyal hayatına devam etmesi teknolojisinin en önemli unsurlarından birisidir. Ultrashape V3, cihazı bölgesel yağ dokusu üzerinde etkili olduğu için sadece yağlanmanın fazla olduğu alanlara müdahale ederek, kısa sürede bu alanlarda etkili olabilmektedir.

Ultrashape V3 Teknolojisinin Çalışma Prensibi

Vücutta bulunan bölgesel yağların trigliserid dışarı atılmasını sağlayan cihaz, tamamen ultrason ışınlarının yağlar üzerinde gösterdiği etki ile çalışmaktadır. Ultrasonik ışınlar sayesinde yağlı bölgelere gönderilen ultrason enerjisi, yağ dokusunun cihaz yardımı ile dışarı atılmasını sağlamaktadır. Bu açıdan, ultrashape v3 teknolojisi kilo üzerinde etkili olan bir cihazdan çok yağ dokusu üzerinde başarılı sonuçlar veren bir cihazdır. Vücuttan doğal şekilde atılabilen trigliserid yağ dokusu, sağlık açısından da herhangi bir risk oluşturmamaktadır. Ayrıca, cihaz sadece yağ dokusu üzerinde etki gösterdiği için vücudun diğer hassas kısımlarına da zarar vermemektedir. Bu açıdan oldukça başarılı ve etkili bir yöntem olarak cihaz karşımıza çıkmaktadır.

Ultrashape V3 Teknolojisinin Avantajları

Ultrashape V3 teknolojisi, cerrahi bir müdahale gerektirmeyen teknolojik bir üründür. Bu sayede vücutta herhangi bir kesi ya da iz söz konusu olmaz. Kişi uygulamadan sonra günlük hayatına devam edebilmektedir. Oldukça rahat ve uygulaması kolay olan bu teknoloji sayesinde kişiler acı ya da ağrı hissi duymadan fazla yağlardan kolaylıkla kurtulabilmektedir. Vücutta bulunan ve diyet ya da spor gibi aktivitelerle giderilemeyen inatçı yağ dokusunu yok eden Ultrashape V3 teknolojisi, özellikle bayanların en fazla şikayetçi olduğu bel bölgesindeki fazla yağlanmalara karşı uygulanabilmektedir.

Oldukça kısa süren seanslar sonrasında gözle görülür etki almak mümkündür. Ultrashape V3 teknolojisi ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşmak için www.quartzclinique.com sitesi ziyaret edilebilir, iletişim numaralarımız ile uzman doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top