Wordpress

Ücretsiz WordPress Film Teması: CreaProject Online Film

< 1 dakika okuma süresi

Tema tasarım hizmeti veren CreaProject ekibinin hazırladığı ilk wordpress temalarından biri olan Online Film Teması, lisansının kırılarak birçok sitede başkaları tarafından satışa çıkarılması üzerine bu temayı ücretsiz olarak r10.net üzerinden satışa sunmuştu. Haksız kazanca engel olabilmek adına atılmış bu adıma destek vererek bende bu temayı blogumda paylaşıyorum dileyen indirip kullanabilir.
CreaProject r10 açıklaması (ayrıntılı r10 açıklaması):

İyi niyetli olarak şimdiye kadar hiç bir temamızı domain lisanslı olarak satışa sunmadık. Temalarımızı alan kullanıcıların istedikleri domainlerde kullanabilmeleri için herhangi bir dosyayı şifrelemedik. Tamamen iyi niyetli olarak yaptığımız bu uygulama ne yazık ki bazı şeref yoksunu insanlar tarafından kötüye kullanıldı ve CreaProject Online Film teması bir çok sitede bizim iznimiz olmadan 3. şeref yoksunu şahıslar tarafından satılmaya başlandı. Adımızın ve emeğimizin kullanılarak diğer kişilere para kazandırmamak adına CreaProject Online Film temasını ücretsiz kullanıma sunuyoruz.

Not: Temayı para verip alanlar sakın mağdur olduklarını düşünmesinler. Temanın V2 versiyonu yapım aşamasındadır. V2 versiyonuna daha önce temayı alanlar ücretsiz sahip olacaklardır.

Ayrıca her şeyde bir hayır vardır. Bu vesileyle birçok blogda benzeri yazılar gördüm. Bu da bir nevi  reklam değeri taşır 😉

Temanın Çalışan Bir örneği:
Demo

Temayı Buradan indirebilirsiniz:
İndir 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top