Sıradışı

Türkiye’nin Yeni İlluminati Şarkıcısı Mı?

2 dakika okuma süresi

İllüminati sistemini artık birazda olsa hepimiz biliyoruz.Kendi bilinç altı algı operasyonlarını yaptıkları en büyük kaynakları ise medya.Dünyayı yöneten büyük para babaları şarkıcıları da kullanmaktan geri kalmıyorlar bazıları bilinçli bazıları bilinçsiz bir şekilde bu sisteme hizmet ediyor. Etmeyenlerin ise sonu belli.(Micheal Jackson ve Tupac)

Tabi onlara hizmet eden şarkıcılar popülerliğini korumaya devam etmekte.Komplo teorisyenlerine göre bu sistem tüm insanlığı Mason ve Yahudi bir köle yapma niyetinde ve kendilerini sevdirebilmek, görüşlerini onaylatabilmek için toplumun içinden çıkan müzisyenleri özellikle seçiyorlar. Dünyadaki İllüminati şarkıcılarını zaten biliyorsunuz ama Türkiye’de adı geçen tek şarkıcı Tarkan’dı şimdi ona bir yenisi daha eklenmiş durumda.

Serhat Kidil

Kendisi nokia supersound müsabakasında yer almış ve bu şekilde tanınmış bir arkadaş ee bunda ne var diye biliriz adamın sesi ve müziği güzel!
Evet ama olay bundan sonra başlıyor kendisi programlara topuklu ayakkabısıyla katılarak gündeme oturdu. Büyük ihtimalde İllüminati ile tanışması bu zamanlarda oldu. Bu arkadaş yeni bir klip yayınladı her şey açıkca ortada o klipten bir kaç fotoğraf.


Buna ‘abi adam bu şekilde bir klip çekerek dikkat çekmek istiyor, İllüminatiyle ne alakası var yeaaa’ diye biliriz. Evet ama kim ‘aaa adam üçgen koymuş, Masonik semboller koymuş klibe dur şu klibi izliyeyim evet çok güzel olmuş’ desin. Yani ben öyle bir şey demem çoğumuzun da demediğini düşündüğüm için bunu yazıyorum.
Açıkca kendisi şuan ülkemizin İllüminati şarkıcısı. Zaten illüminati Türkiye’de tam anlamıyla piyasayı ele alamadığı için ufak ufak denemeler aşamasında.Hatta Tarkan’ın onlarla olan bağlantısı kesin değilken bu arkadaşın bu klipten sonra bağlantısı rahatlıkla var diyebiliriz. Yani kendisi şuan olarak kesin bildiğimiz tek (Türkiye’de) İllüminati şarkıcısı. Bu klibi izledikten sonra rahatlıkla bana katılacağınız görüşündeyim.

İlluminati’nin ana simgesi üçgen diyebiliriz. Mısır Piramitleri en tepesinde ise herşeyi gören göz Mısır Tanrısı Horus’un gözü.Kimileri bunu Deccal’la da bağdaştırıyorlar. (Ezoterizm’de ise bambaşka bir anlamı var konumuz bu değil)

Serhat Kidil’in ses tonu androjen ve bu sayede hem kadın hem de erkek dinleyicileri rahatlıkla tesiri altına alabiliyor ve şarkısı ve sesi ilk dinleyişte bile kolayca benimsenir hale geliyor.Müzikle var olabilmek için illuminati’ye ihtiyaç duyan birinden ziyade, İlluminati’yi müzikle var ediyor olması çok daha olası.
İlluminati şarkıcılarının Kliplerinde sürekli olarak üçgene atıf yaptıklarını biliyoruz bu klipte de gördüğünüz gibi sürekli üçgene dikkat çekilmekte. Peki bunu yapmasında ki amaç sadece dikkat çekmek mi? Hiç zannetmiyorum.

Şarkı sözleri ise ayrı bir konu başlı başına.
Yol aldık saklı düşlerle
Bu aşkı evrene yaydık
Duraksız zor keşiflerde
Zamansız olmayı tattık
Çözüldük tutku içinde
Bir olmuştuk seviştikçe
Hayat keza ve ölüm de
Işıkla doldu sevdikçe
Evrene yaydıkları aşk en son ışıkla doluyor. Konuyu bilmeyen arkadaşlar için İllüminati aydınlanmışlar demek, şeytan onlar için ışık getiren anlamın da.Yani hem klip hemde sözler mi rastlantısal?

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top