Eğlencelik

Türkiye’nin konuştuğu evlenme teklifi video reklamı kimin fikri?

< 1 dakika okuma süresi

inanılmaz Evlenme Teklifi video reklamı

Sosyal paylaşım sitelerinde son 3-5 gündür tıklanma rekoru kıran “İnanılmaz Evlenme Teklifi”  başlıklı video ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Videonun aslında, sıradan bir gencin, sevdiği kız arkadaşına yaptığı müthiş bir evlenme teklifi olmadığını, videonun profesyonel bir reklam ajansı tarafından hazırlanılıp sunulmuş olduğu kısa sürede anlaşıldı.

Hatırlarsınız ki bundan bir kaç sene önce ilk olarak  gittigidiyor.com Fulyanın intikamı isimli, terkedilen bir kızın sevgilisinden intikam almak için ondan kalan eşyaları gittigidiyor da satışa sunmasını konu alan bir reklam yayınlamıştı ve gündemi bir süre meşgul etmişti. İşte şimdiki bu reklam videosu da bunun bir eş değeri ikisi de izleyenlerle dalga geçercesine onları kandırarak adından sıkça bahsettirmeyi başardı..

Fakat sizde reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünenlerdenseniz bunun gayet başarılı 2 reklam olduğunu görebilirsiniz, şimdiden yüzlerce blogda, video paylaşım ve sosyal sitelerde oldukça fazla paylaşıldı…

Tanırsanız Diskokralından Feyyaz gittigidiyor reklamında yer alıyor.. Belkide bu evlenme teklifi reklamı aslında Feyyaza aittir

Aşağıdaki evlenme teklifi reklamı  Okan Bayülgen Şirin Ediger çiftinin sahip olduğu “Fakülte Reklam Ajansı” hazırladı. Okan Bayülgen‘in reklamcı eşi Şirin Ediger ile beraber kurduğu Fakülte Ajans, bu viral çalışmayı THY’nin Miles and Miles kartı için hazırladı.

Böylece Okan Bayülgen ve Şirin Ediger sosyal medya için yaptıkları bu başarılı çalışma ile son günlerde internetin gündemine damgasını vurmuş oldular.

Ayrıca bu reklama karşılık onlarca cevap videosu yayınlandı bile.. İşte bazıları ..

Kısmen alıntı Dipnot.tv

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top