Eğlencelik

Tolga Çevik – Sen Kimsin 2 Mart’ta Sinemalarda

< 1 dakika okuma süresi

senkimsin-film

Tolga Çevik’in merakla beklenen yeni filmi “Sen Kimsin” 2 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.  Tolga Çevik’in, Tekin adlı bir dedektifi canlandırdığı filmde O’na Zeynep Özder (Pelin) eşlik ederken, filmin diğer kahramanlarını da Köksal Engür ( İsmail), Toprak Sergen(Adnan) ve Pelin Körmükçü(Suzan) canlandırıyor.

Filmin resmi internet sitesindeki bilgilere göre:

Tekin ( Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail Abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum, kim suçlu birbirine karışır.

Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak!

Tolga Çevik’in başrolünü üstlendiği ‘Sen Kimsin’ filminde, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü ve Zeynep Özder rol  alıyor.

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yapacağı filmin çekimlerine ekim ayının ilk haftasında başlanacak. 6 haftada tamamlanması planlanan çekimlerin hazırlıkları 3 aydır sürüyor. ‘Sen Kimsin!’ prodüksiyonu, çekim teknikleri ve hikayesi ile sezonun iddialı filmlerinden biri.

BKM filmin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Tolga Çevik, Levent Pala ve Ozan Açıktan yazdı.

Film için hazırlanan fragman ile daha şimdiden oldukça beğeni toplayan filmi sinemada izlemek için sabırsızlanıyorum .. =)

İşte o fragman:

Ayrıntılı bilgiyi filmin resmi internet sitesinden , facebook sayfasından veya twitter sayfasından edinebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top