Sponsorlu

Thomas Servis İstanbul

< 1 dakika okuma süresi

Thomas marka süpürgeler artık ülkemizde de çok fazla kullanılıyor. Çekiş gücü ve performansı sayesinde sevilerek kullanılan bu ürünler, eğer hatalı bir kullanım söz konusu olur ise arıza verebiliyor. Elbette bu arıza cihazınızı kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü Thomas Süpürge Servisleri arasında yenilikçi ve çözüm odaklı olan bizler, her türlü elektronik cihazınızın onarımında ustayız.

Süpürgenizin tozları almaması, elektrik sayacınızı normalden çok daha hızlı çevirmesi, anormal sesler çıkarması ya da elektrik kaçırması ve hiç çalışmaması bariz bir sorunun habercisidir. Hatta bu sorun parça değişimi de gerektirebilir. Ancak endişelenmenize gerek yok. Çünkü bizler, 1. Sınıf parçalar ile değişim sağlıyor ve süpürgelerinizin eskisinden de iyi olmasını sağlıyoruz.

Yerinde Thomas Servis Hizmetleri

Süpürgeleriniz için firmamızı arayarak kayıt oluşturmanız yeterli. Bizler Thomas Servis olarak aynı gün gelir ve süpürgenizdeki arızanın tespitini sağlarız. Eğer arıza için parça değişimi gerekiyor ise cihazınızı araçlarımızla atölyelerimize götürürüz. Kısa sürede değişimi sağlar ve yine süpürgenizi sapasağlam olmuş bir şekilde sizlere teslim ederiz.

Thomas Servis Kadıköy şeklinde bir aramanızın sonucunda ilk olarak firmamızla karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü bizler yıllardır binlerce müşteriye ulaşmış ve memnuniyet kazanmış nadir yapılanmalardan biriyiz. Üstelik verdiğimiz kurumsal hizmetler doğrultusunda, pek çok marka ile çalışma fırsatı da yakalamış bulunmaktayız. Eğer sizin de arızası çözümlenemeyen ve vazgeçmek üzere olduğunu bir süpürgeniz var ise hemen arayın.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top