Sponsorlu

Tarot Falı Nedir?

2 dakika okuma süresi

Tarot, insanların gelecek hakkında öngörü sahibi olabilmesini sağlayan en etkili yöntemlerden biridir. Bu amaçla yıllardan beri kehanet ve fal yöntemi olarak kullanılan tarot, günümüzde de popülerliğini korumaya devam etmektedir.

Tarotun duruma ve beklenen yoruma göre pek çok farklı açılım türü bulunmaktadır. Yıllardan beri bu çeşitlilik arasından en çok ilgi gören açılım ise üç kart tarot kabul edilmektedir. Bu yöntem ile akıldaki soruya uygun olarak ya da genel olarak hayat ile ilgili olarak geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında fikir edinebilmek mümkün hale gelmektedir. Arkana majör ve arkana minör olmak üzere ikiye ayrılan tarot destesinden seçilen kartlar ile geçmiş hakkında olayın iç yüzü, şu an yapılanların etkisi ve davranışların devam etmesi durumunda ortaya çıkacak muhtemel sonuç hakkında çıkarımlarda bulunulabilmektedir.

Üç Kart Tarot Falı Nasıl Bakılır?

https://www.tarotfali.net/uc-kart-tarot.html

Üç kart tarot falı için kart seçimi yapılmadan önce cevap aranan konuya odaklanılması ve bu niyet ile kartların tercih edilmesi gerekmektedir. Kapalı bir şekilde duran kartlara odaklanarak 3 adet kart seçilmesi ile bu açılım için gerekli adımlar tamamlanmış olur. Geri kalan kısımlar ise yorumcuya bağlı olmaktadır.

Yorumcu, tarot kartları içinden seçilen 3 kartı inceleyerek bunların geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında anlamlarını ortaya çıkartmaya çalışmaktadır. Buna göre her bir karttan farklı bir yorum çıkartılabilmektedir:

  • Geçmiş kartı: İçinde bulunulan durumun ya da genel olarak hayatta yaşanılan durumların temel nedeni bu kart ile açığa çıkmaktadır. Gerçekleşen olayların sebebini anlayabilmek için bu kartın iyi incelenmesi gerekir.
  • Şimdi kartı: Yaşanılan zaman içerisinde yapılan hatalar ya da doğru adımlar hakkında fikir alabilmek için bu kart büyük önem taşır. Farklı bir bakış açısından olaylara yaklaşabilmek ve daha dikkatli olabilmek için bu kartın iyi yorumlanması gerekir.
  • Gelecek kartı: Davranışların sürdürülmesi durumunda ortaya çıkabilecek muhtemel sonuç bu kart sayesinde anlaşılmaktadır.

Tüm bu kartlardan en iyi cevabı alabilmek için doğru kişilere tarot baktırmak önemlidir. Dikkatli ve özenli çalışarak kaliteli tarot yorumları sunan site arayışında olanlar için tarotfali.net sitesi oldukça iyi bir tercih olmaktadır.

Üç Kart Tarot Falı Nerede Baktırılır?

Günümüzde internetin yaygınlaşması ile beraber tarot falı da internet üzerinden rahatlıkla bakılabilmektedir. Böylece fal baktırabilmek için uzun yollar gitmeye ya da ücret ödemeye gerek kalmamaktadır. İnternet üzerinden tarot imkanı sunan pek çok site ücret talep etse de ücretsiz bir şekilde kaliteli tarot hizmeti sunan siteler de bulunmaktadır. Bunlar arasından tarotfali.net özellikle üç kart tarot falı konusunda en iyi yorumlara ulaşılmasını sağlayan adreslerden biri olarak öne çıkmaktadır.

KAYNAK: https://www.tarotfali.net/

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top