Yaşam / İnsan

Sigortam.Net’te cazip teklifler sizleri bekliyor!

< 1 dakika okuma süresi

Sigorta, eski zamanlardan bugüne insanların hep istediği güvenlik ilkesini temel alarak işlemektedir. Kendini güvenceye almanın garantili bir yolu olan sigorta, kaybetme riskini ortadan kaldırmayı hedeflemiş, bu riskin yönetimini insanın sorumluluğundan almıştır.

Sigorta sistemi uygulaması aslında bir çeşit vergi gibidir. Genelde insanlar ödedikleri sigorta parasını kendileri için ödediklerini düşünürler. Aslında durum tam olarak öyle işlememektedir. Sigorta çeşitli kişilerin birbirlerinin zararlarını ödedikleri bir sosyal yardımlaşma platformu örneğidir. Sistem çok basite indirgenmiş bir örnekle şöyle açıklanabilir; Ahmet Bey’in araç kaskosu, Filiz Hanım’ın yanmış SUV’sini öder. Sigorta, ihtiyacı olan sistem dâhilindeki insanların zor günlerinde onlara yardım eden bir fon haline gelir. Bu şekilde yardımlaşma ülküsüyle bir araya gelmiş insanlar birbirlerinin hayatlarını bir şekilde bilmeden kolaylaştırırlarken bir yandan da kendilerini güvence altına alarak daha rahat bir yaşam sürdürmektedirler.

Sigortam.net’in size sağladığı avantajlar nelerdir?

Bu sigortalanma işine aracı olan sigortam.net size en uygun fırsatları tek bir çatı altında toplar. Sizin yapmanız gereken tek şey sunulan teklifi değerlendirip kendinize güvence altına almaktır. Sigortam.net’te size en uygun içerikli sigorta teklifini alırsınız. Tek yapmanız gereken sigortam.net internet adresini ziyaret etmek ya da 444 24 00’ı arayarak Sigorta Destek Hattı’ndan bilgi istemek. Her gün yirmi dört saat açık olan bu iki kanal üzerinden sigorta teminat teklifleri alabilir, bunları değerlendirip yaşamınızın geri kalanını malınızdan ve canınızdan şüphe etmeksizin yaşayabilirsiniz.

Sigortam.net farkı ile sigorta yaptırdıysanız bu farkı hissetmek sizin hakkınız. Bunun için Sigortam.net Ödül Programı sizlerle. Sigortam.net’lisiniz ve çeşitli poliçe fırsatlarından daha önce yararlanmıştınız ve bu poliçeler hala yürürlükte. Hemen arkadaşlarınızı kendi aracılığınızla sigortam.net’li yapın alacağınız yeni poliçelerde ya da mevcut olan poliçelerinizin yenilenmesi sırasında kullanabileceğiniz %5 indirim uygulamasından yararlanın. Bu ve bunun gibi birçok sigortayı memnun eden kampanyayı sigortam.net’te kolayca elde edebilirsiniz.

Hemen siz de sigortam.net’li olun avantajlı fiyatları, süper indirimli teklifleri kolaylıkla ve hızlıca edinin. Sigortam.net hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde veya kötü günde hep yanınızda olacaktır.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top