Bilinmesi gerekenler

Show Tv Sanal Ortamda ÇoOoK Saçmalıyor !

< 1 dakika okuma süresi

Telif hakkı delisi Show Tv sanal ortamda oldukça fazla saçmalamaya başladı. Bir çok show tv videosunu youtube vb video paylaşım sitelerinden, bloglardan vb.. copyright ( telif hakkı ) için silinmesini talep ediyor..  Bu doğrultuda show tv paylaştığım birkaç video için bana da bir mail gönderdi ve bugün youtube kanalım için youtube üzerinden uyarı aldım, uyarı şöyle:

Özet olarak bana Youtube yöneticileri diyor ki:  “Show Tv hep böyle mızıkçılık yapıyor bunun için senden özür dileriz kusura bakma ama senden show tv videolarını kaldırmanı istiyoruz çünkü Show Tv bize şikayette bulundu.. Benzeri bir paylaşım daha yapman durumunda hesabını kaldıracağız ve tüm videolarını sileceğiz” Bu tehdit karşısında zaten bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar olan fakat oldukça fazla izlenen bu söz konusu 3 – 4 videoyu silmek zorunda kaldım.
Bunların hepsinin amacı Show Tv’ye ait olan vidivodo’nun hitini arttırmak için tabi ki.. Bir nevi eğer bunları izlemek istiyorsan benim sitemde izleyeceksin diyerek bunu mecbur tutuyor.

Show Tv’nin bu tutumunu kınıyorum ayrıca oldukça saçma ve acınası bir durum olarak görüyorum çünkü zaten senin video paylaşım siteni beğenseydim bunu orada yapardım..
Ayrıca siteye baktığımda reklamlardan site görünmüyor ki reklam paylaşım sitesi olmalıymış aslında.. Acun Ilıcalı bile programda youtube’da birisi senin için şöyle yorum yapmış böyle konuşmuş filan diyor vidivodo demiyor..  Birçok kişininde benimle aynı fikirde olduğuna eminim..

11.01.2017: Adamlar haklı 🙂

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top