Sponsorlu

Ses İzolasyon

< 1 dakika okuma süresi

Ses yalıtımı ile yaşam standartlarınız daha iyi hale gelsin! Ses İzolasyon malzemeleri nelerdir? En etkili ses yalıtım malzemesi olarak teknobar ağır ses yalıtım bariyeri, bondex ve firexpan ile kullanıldığında yüzer oda derecesinde ses yalıtımına ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Döşeme altı ses yalıtımında (parke, halı, şap) tecknocorck kauçuk mantar düz yüzey ve yeni teknoloji ürünümüz olan yumurta desenli yüzey sayesinde zemine noktasal basınç uygulayarak daha etkili ses darbe yalıtımı sağlamaktadır. Ses İzolasyon yapımında doğru ürünler kullanılmadığında etkili bir sonuca ulaşamayabilirsiniz. Bu nedenle doğru ürünleri temin edebileceğiniz Turkish Acoustic ile iletişime geçmenizi öneririz. Turkish Acoustic mağazalarında üretilen ürünler üniversitelerde gerçekleştirilen testler sonucunda sertifikalandırılmıştır. Ürün sertifikalarına Turkish Acoustic web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

ses yalıtım

Ses İzolasyon için kullanılan ürünler birçok çeşide ayrılmaktadır. Ortamınıza uygun ses yalıtım ürünü ve beğendiğiniz görünüme uygun ses yalıtımı yapabilirsiniz. Kumaş kaplı akustik panellerle evlerinizde ofislerinizde ve daha birçok alanda dekoratif görünüme sahip olmakla birlikte ortam akustiğini sağlayabilirsiniz. Akustik kumaş kaplı paneller içerisinde Ses İzolasyon süngerleri dış katmanında ise akustik kumaş yer almaktadır. Her iki üründe ses yalıtımı amacıyla üretilmektedir. Akustik kumaşlar birçok renk ve doku çeşidine sahiptir. Akustik kumaşlar modeline bağlı olarak yanmazlık değerlerinde değişiklik göstermektedir.

ses yalıtım

Akustik kumaş kaplı paneller talebinize, teknik şartnamenize bağlı olarak Turkish Acoustic tarafında istenilen boyutlarda, istenilen geometrik şekilde üretimi yapılabilmektedir. Akustik kumaş kaplı paneller yalnızca duvarlarınızda değil masalar arası veya alanlar arası ses geçişini engellemek adına seperatör, paravan şeklinde kullanımı sağlanabilmektedir. Akustik kumaş kaplı paneller ses izolasyonu amacı dışında dekoratif görünüme sahip olması nedeniyle birçok firma tarafından muadili olan cam yünü, taş yünü kullanımı sağlanarak üretimi yapılmaktadır fakat taş yünü cam yünü ürünler ses yalıtımı için değil ısı yalıtımı için kullanılan ürünlerdir. Ürünlerle ilgili teknik bilgiye sahip olmak adına Turkish Acoustic ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top