Sponsorlu

Savaş Oyunları Aliens vs. Predator

< 1 dakika okuma süresi

savaş oyunları

Hep filmini izlediğimiz allien ve predator serisini oyununu oynamaya hazır mısınız? Son derece harikulade görsel efektleriyle başarılı bir grafik çizen bu oyunu sizlere anlatacağız. Etkileyici savaş oyunları arasında gösterilen  A&P bu zamana dek hem filmleri hem de oyunları ile kendine oldukça geniş bir hayran kitlesi yaratan Aliens vs. Preadtor savaş oyunları içerisine bu kez bambaşka bir oyun ile giriş yapmayı planlıyor. Her açıdan kendini geliştiren firmanın en büyük atağı ise oyun devlerinden olan Sega firması ile birleşmeleri. Aliens vs. Predator – 2010 eski serilerde olduğu gibi 3 ırk ile birlikte bizlere sunulacak.

Aliens: Bu yaratıklar genellikle silah kullanmamakta, keskin pençeleri ve kuyrukları ile savaşmaktadırlar. Yaşamalarına neden olan vücutlarında ki kan yerine saf asit ile de rakiplerine saldırabilmektedirler. Ağır savaş içeren bu oyunun belki de en güçlü karakteridir.

Predator: Predatorlar Aliens ırkına karşı koymak için; ok, mızrak ve çeşitli silahlar kullanan  ırktır. Maskeleri sayesinde karanlıkta görebildikleri gibi duvarların arkasını da rahatlıkla izleyebilmektedirler.

Marine: Marine’ler yani insan ırkından oluşan paralı askerler. Oyunun en zayıf karakterleri olmasına rağmen kullandıkları silahlar ile birlikte diğer sınıflarla kapışabilmektedirler.

Oyunun grafiklerine gelindiğinde mükemmelliği yakalayan bir seviyede olduğu görülmekte. Gerek karakter modellemeleri için kullanılan motor gerekse ses efektleri için geliştirilen yazılım oyunu, serinin diğer savaş oyunlarına nazaran başka bir boyuta taşımış. Ancak bu özellikler nedeni ile oyun sistem gereksinimleri bakımından biraz performans istemekte.

Sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/XP/Vista;

İşlemci: Intel Pentium IV 3,4 ghz

RAM: 1 Gb (XP)/2 Gb (Vista)

HDD: 10 Gb

Ekran Kartı: NVIDIA 7900 / ATI X1800

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top