Sponsorlu

Samsung Servis Merkezi

< 1 dakika okuma süresi

Samsung eşyalar, kaliteli üretimlerine rağmen zaman zaman bozulabilir ya da arızalanabilir. Bu durumda Samsung servis ilgili buzdolabı ya da çamaşır makinesi için özel ve profesyonel servis hizmeti sağlamaktadır. İlgili cihazın ne arızası olduğu tespit edildikten sonra arızanın tamiri İstanbul’da ikamet eden müşteriler için Samsung Servis tarafından sağlanmaktadır.

Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung Servis buzdolabı arızaları için gönderdiği teknik ekibi ile yaşanan problemin öncelikle tespit edilmesini sağlamaktadır. Yapılan tespitin parça değişimi gerektirip gerektirmediğinin anlaşılması tamir sürecine yön veren ana etken olmaktadır. Parça ve işçilik garantisini en az 1 yıl boyunca verebilen özel servis, gerekli tamiri yaptıktan sonra ürünleri müşteriye teslim etmektedir. Tamirler genellikle ev ya da iş yeri gibi gidilen adreslerde tamamlanmaya çalışılsa da bu her zaman mümkün olmayabilmektedir. Bazen cihazların Samsung servis merkezine alınması gerekebilmektedir.

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung servis çamaşır makinesi arızaları için de yerinde tamir hizmeti sağlamaktadır. Ancak bazen servis hizmeti makine kurulumu için de olabilmektedir. Gerekli olan kurulum ve bilgilendirme müşteriye sağlanmakta ve ilk çalıştırma denemesi de yapılmaktadır.

Samsung marka çamaşır makineleri ile ilgili yaşanan problemlerin profesyonel ellerce çözülmesi sorunların daha kökten çözülmesini sağlayacaktır. Çünkü makinenin ince ayarından anlamayan tamirciler, rastgele makineyi kurcalayarak daha fazla zarar verebilirler. Bunun için 444 78 56 numaralı telefondan arıza kaydı ya da kurulum talebi oluşturarak profesyonel hizmet almak mümkündür.

Website: http://www.samsungservis.co

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top