Sinema

Şafak Sezer – G.D.O. Karakedi Sinemalarda

< 1 dakika okuma süresi

şafak-sezer-gdo-karakedi-filmHer yaptığı filmini kahkahalarla ve gerçekten eğlenerek izlediğim Şafak Sezer, yeni bir film çıkarmış ve sinemalarda gösterime başlamış bile.. Kutsal Damacana ve Kolpaçino gibi önceki filmlerini de vizyona girene kadar hiç duymamıştım. Hele ki Kutsal Damacanayı defalarca izlemiştim ve çok sevmiştim. Böylesine kaliteli işlerin biraz paraya kıyılıp reklamının yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca gerçekten ben mi çok geç duyuyorum her defasında yoksa bilerek mi sessizce çıkarılıyor bu filmler.. Aslında şimdi bir araştırdım da: Bu defa şansım tutmamış galiba Beyaz’da(-ki normalde nadir kaçırdığım olur), Burada Laf Çok’da ve 5N1K’da çıkmış. -ama TV izlemeyen biri olarak duymamam çok normal değil mi! Asıl reklam internette yapılmalı bence.. Ya da dur belki yine bana denk gelmemiştir hiç b.k atmıyım şimdi durduk yere, biraz kendimde arıyım hatayı (=

Filmi henüz izlemedim ancak fragmandan aldığım izlenime göre bir önceki işlerini aratmayacak kalitede eğlenceli bir işe daha imza atmış Şafak Sezer. Bilmiyorum farklı bir şey var bu adamda.. Çok seviyorum ve defalarca izliyorum filmlerini.. (Bi de fenerli olmasa (: )

Setra film yapımcılığında, Murat Aslan yönetmenliğinde çekilen ve en kısa sürede izleyeceğim bu aksiyon-komedi filmin senaryosu da Şafak Sezer’e ait. Sinemalar.com’dan şu anda yaklaşık 500 kişinin oylamasıyla 7/10 civarında oy alan filmin oyuncu kadrosunda Kutsal Damacana 2 ve Kolpaçino serisinden de tanıdığımız Serkan şengül ile Durul Bazan, Hamdi Kahraman, Erdem Akakçe yer alıyor.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top