Sponsorlu

Rowenta Servis – 444 78 56

< 1 dakika okuma süresi

Firmamız tarafından sunulan Rowenta servis hizmetleri alanında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşan teknik personel kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren Rowenta Servis olarak amacımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimlerle uzman kadromuzu birleştirerek, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin yardımıyla müşterilerimiz için en uygun çözümü en kısa sürede üretmektir. Elektrikli süpürgelerinizde oluşan arızaları gidermek veya bakım yaptırmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrikli süpürge gibi küçük ev aletleri hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve yaşam kalitemizi yükselten ürünlerdendir. Bu ürünlerin doğru seçimi ve doğru kullanılması insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bu cihazlar oldukça fazla kullanılan ev aletlerinden oldukları için zaman zaman sorun çıkarmaları normaldir.

Rowenta elektrikli süpürgeniz arıza yaptığında 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunmanız halinde profesyonel ekibimiz aynı gün içinde sizinle iletişime geçecek ve elektrikli süpürgenizdeki sorunu çözmek üzere teslim alacaktır.

Arıza sebebi tespit edildikten sonra sizinle paylaşılır ve tamir istemeniz halinde gerekli işlemler yapılarak arıza giderilir. Teslim edilmeden önce çeşitli testlerden geçirilerek teslimden sonra yaşanabilecek aksaklıklar önüne geçilir.

Hızlı bir teslimatın öneminin farkında olan ekibimiz servis süresini mümkün olduğunca kısa tutmaktadır. Kurumsal vizyonu gereği servis hizmeti verdiği her ürün için bir yıl işçilik ve parça garantisi veren Rowenta servis ekibimiz, değişimi gerçekleştirilen parçaların sonradan tekrar arıza yapması halinde değişimini sağlamaktadır.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top