Sponsorlu

Perde Modelleri Seçenekleri

< 1 dakika okuma süresi

Günümüzde herkes ev ya da ofislerinde dekorasyon çalışması yaparken en büyük önemi perdelere ve perde modellerine vermekteler.
Bütçe ve evinizin diğer dekorasyon unsurlarına göre değişmek üzere seçebilecek olduğunuz birçok perde modelleri bulunmaktadır.
Bu modellerin en başında;
1. Dantel işlemeli perde modelleri
2. Fırfır altlı perde modelleri
3. Simli perde modelleri
4. Stor perde modelleri
5. Ponponlu perde modelleri
Gibi çeşitler yer almaktadır.

Eğer modern dekorasyona sahip bir odanız var ise ve perde asmak ve yıkamak size zor geliyorsa otomatik stor perde modelleri kullanarak çok daha sportif ve 2015 modasına uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerindeki özel kaplama maddesi ile toz tutmayan bu stor perde modellerini asla yıkamaz, sadece belli aralıklarla siler ve daha parlak görünmesini sağlarsınız.

Klasik ahşap ve Osmanlı mimarisinden hoşlanıyor ve evinizi bu antik görünüme göre dekore etmek istiyorsanız yapmanız gereken dantelli ve tül klasik modellerden birisini seçmektir.
Her ne kadar tül perdeler diğer çeşitlerine göre çok daha narin yapıda olsa da, düzenli yıkama ve ütüleme gerektirse de odanıza katacak olduğu benzersiz görünüm biraz zahmete değer. Üstelik en çok satın alınan perde modelleri arasında olduğu için sınırsız model ve kesime sahip perdeler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. https://www.moddadekor.com‘un perde kategorisini tam olarak incelediğiniz de  ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Evinizin çocuk odası, mutfak ve yatak odası gibi bölümlerinde de renk, model ve tür isteğinize göre tercihler yapabilirsiniz. Yatak odalarında genellikle tül perdeler tercih edilirken, çocuk odalarında renkli ve çizgi film kahramanlı perde türleri kullanılabilir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top