Genel

Paranormal Aktivity 3 Sinemalarda !

< 1 dakika okuma süresi

paranormal-activity-3-movie-poster-film

Serinin ilk filmi çok konuşulmuştu,  çokta eleştirilmişti. Reklamın iyisi kötüsü olmaz denir ya hani;  eleştiriler sayesinde duyuldu ve bu kadar meşhur hale geldi aslında bu film. Doğrusu ben ilk filmi izlediğimde beğenmiştim. İkinci filmi izleyemedim fakat 3. filmin fragmanına bakılırsa etkileyici görünüyor. İzlemeye değer olsa gerek..

Sinemalar.com
İyi bir seri yakalayan filmlerden olan serinin son filmi Paranormal Activity 3 ile karşımıza bir kez daha çıkmaya hazırlanıyor. Doğaüstü olayların kameraya kayıt edilmesiyle başlayan seri, son filminde de çok konuşulacağa benziyor.  Film düşük bütçesine rapmen müthiş bir hasılat elde etmeyi başarıyor.

Hürriyet:
İlki küçük bir bütçeyle, üstelik çekildikten 2 sene sonra ancak gösterime girerek dünyayı sallayan ‘Paranormal Activity’ serisinin üçüncü filminde, Katie ve Kristi’nin çocukluk kayıtlarına giderek, aslında her şeyin başlangıcına dönüyoruz… Evlerinin arka bahçesinde oynayıp, eğlenen sıradan iki kız kardeşken peşlerini bırakmayan korku ve gerilim girdabına nasıl sürüklendiklerinin ilk karelerine şahit olacağımız filmin prodüksiyonunu ilk iki filmin de yapımcılığını yürüten Oren Peli ve Jason Blum üstlenirken, yönetmen koltuğunda bu sefer Henry Joost ve Ariel Schulman oturuyor…


Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top