Sponsorlu

Özel Siemens Servis Numarası: 444 78 56 Hemen Ara

< 1 dakika okuma süresi

Siemens, Almanya asıllı olan ve Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olan çok önemli bir şirkettir. Enerji ve sağlık alanında da faaliyet gösteren marka ülkemizde daha çok beyaz eşya ve ev elektroniği alanında biliniyor. 200’den daha fazla ülkede faaliyet gösteren markanın öncelikli amacı kaynak tasarrufu ve enerji verimliliği. Bu nedenle üretilen beyaz eşyaların tasarruflu olmasına ve enerji verimliliğine büyük önem veriyor. Daha az enerji ile, daha fazla performans sergileyen makineler hem doğayı korurken, hem de sizin cebinizi koruyor.

Bu kadar büyük bir şirketin teknik servisleri de aynı kurumsallığa yakışır şekilde çalışıyor. Siemens Servis Numarası‘nı aramış olduğunuzda ilk olarak ürünün kaydını alıyor. Daha sonra bunu gezici servis ekiplerine ileterek en yakın olan ekibi size yönlendiriyor. Gelen ekip sorunun kaynağını tespit ederek, yerinde onarıma öncelik veriyor. Eğer cihazınızın yerinde onarılması mümkün değilse, cihazı alarak tamir edip, tekrar adresinize bırakıyor. Ayrıca sizi yapılan işlemlerin her aşamasında da sizi bilgilendirmeye devam ediyorlar. Sorunun ne olduğu, gerek varsa değişmesi gereken parçaları, bunların size ne kadar maliyet çıkaracağı gibi bilgiler veriliyor ve sizden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmıyor.

Siemens ekipleri bir noktada markanın yüzü olduğu için eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü kişilerden seçiliyor. Özellikle müşteri ile iletişimi güçlü kişileri tercih eden servis ekipleri, insani ilişkilere çok önem veriyor. WEB ADRESİ: Siemensservisler.com

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top