Sponsorlu

Özel İstanbul İndesit Servis Hizmeti

< 1 dakika okuma süresi

Sürekli farklı insanlarla çalışan ve farkı insanlara ulaşmayı hedefleyen firmamız müşteri sayısını arttırmak için elinden geleni yapıyor. Reklam konusunda biraz zayıf olduğumuzu düşünüyoruz ancak bunu bizim yerimize siz değerli müşterilerimiz yapıyorsunuz. Sizi bana şu tavsiye etti diyerek firmamıza gelen müşteri sayımız çok fazla. İşte bu durum hangi sektörde olursa olsun insanları mutlu etmeye yeter.

İyi işler yaparsanız reklam yapmasanız bile insanlar sizleri bulur ve sizlerden hizmet almak için kapınıza kadar gelir. Bu yalnızca servis sektöründe değildir. Sizi bizlere çeken en önemli şey ise dürüst hizmet ve kaliteli işçiliktir. Özel İndesit servis firması olarak İndesit marka ürünlerinizde sizlere sektördeki en iyi servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz ve en önemlisi bunu çok uygun ve piyasanın çok altında fiyatlara yapıyoruz.

Teslim süresi müşteriler için çok önemlidir. 1-2 saat bile gecikseniz müşteriler şüphe duyar ve sizlere olan güveni azalır. Bu yüzden olabildiğince erken teslim süresi vermeye çalışıyor ve ürünleri de bu süre içerisinde müşterilerimize iletmeye özen gösteriyoruz. Bir kusurumuz olduysa telafi etmek için çabalıyoruz.

İnsanlık hali her şey olabilir ve hatalar yapılabilir ancak bu hata bizden kaynaklıysa her türlü düzelteceğimizden ve telafi edeceğimizden emin olabilirsiniz. İndesit servis hizmeti almak için bize ulaşıp adres bilgilerinizi bırakınız ve ekiplerimizi beklemeye koyulun.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top