Sponsorlu

Özel İmmergas Servis İstanbul Her An Sizinle!

< 1 dakika okuma süresi

Özel İmmergas Servis olarak İstanbul geneline en iyi şekilde yayılmayı başarmış olan firmamız sayesinde İmmergas marka tüm ürünleriniz için özle servis hizmetlerimizden faydalanabilir ve ilgili servis hizmetlerini alabilirsiniz. İmmergas kalitesine güvenen birçok kişi firmamızın servis kalitesinden de oldukça memnun ancak zaman zaman yapılan yanlışlar insanların canını sıkabiliyor, işte bu yanlışları en aza indirgeyebilmek için çalışmalarımızı sürekli olarak denetleyen bir ekibimiz var ve bu ekip verilen servis hizmetlerinden sonra müşterilerimizi arayarak servis hizmetleri hakkında sorular soruyor ve memnuniyetinizi bu şekilde ölçüyor.

Denetlenen çalışmalarımız sayesinde memnun kalmayan müşterilerimiz için ücretsiz servis hizmeti sunuyor ve eğer varsa hatalarımızı telafi ediyoruz.

Özel İmmergas Servis İstanbul olarak İstanbul genelinde hizmet veriyoruz ve çağrı merkezi numaralarımız ise ortak bir nokta olarak sizlere sunuluyor. Tek numara üzerinden dilediğiniz ilçeden hizmet alabiliyorsunuz. Websitemizde yer alan numaradan bizlere ulaşabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel teknik kadromuz ve yaygın servis ağlarımız sayesinde en iyi şekilde servis hizmeti sunuyoruz ve markanın kalitesini servis hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmmergas servisleri çalışanları üniversite mezunudur ve bu alanda kendini yeteri kadar geliştirmiş donanımlı kişilerdir.

Uygulama konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamıyoruz aynı şekilde teoride ve ürün bilgisi anlamında da ekiplerimizden en iyi şekilde faydalanabilir ve gerekli teorik bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz.

Websitemizdeki İmmergas Kombi Isıtmıyor! yazımızı da göz atmanızda büyük bir fayda görüyoruz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top