Sponsorlu

Özel Hoover Teknik Servis Merkezi

< 1 dakika okuma süresi

Hoover, elektronik ev aletleri konusunda dev sayılabilecek bir firma. Özellikle ürün yelpazesi çok geniş olan bu marka, her ürün için en kaliteli ürünleri üreterek müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor. Üretmiş olduğu elektrikli süpürgeler de aynı şekilde müşterilerinin istediği işlevleri yerine getirebilecek nitelikte. Fakat elektrikli süpürgeleri sürekli olarak toz aldığı için zamanla performansı düşer ve çekim gücü zayıflar. Bu aynı zamanda motorunun çok çabuk ısınmasına da yol açar. Bu nedenle belirli aralıklarla elektrikli süpürgelerinin bakımlarını yaptırmak gerekir.

Hoover Servis Her Zaman Yanınızda!

İzmir’de Hoover marka elektrikli süpürgelerinizin bakımını yaptırmak ya da bozulan elektrikli süpürgelerinizin tamirini yaptırmak için 444 78 56 numaralı özel Hoover servisini arayabilirsiniz. Bu Hoover servis İzmir’in hemen her yerine hizmet veren, geniş bir servis ağına sahip olan teknik servistir. Eğer isterseniz arayarak elektrikli süpürgenizi evinizden almalarını isteyebilirsiniz ya da süpürgeyi kendiniz servise bırakabilirsiniz.

Elektrikli süpürge servise geldiğinde ilk olarak arıza tespiti yapılır. Arızanın nedeni anlaşıldığında, çözüm yolu üretilerek bunun maliyeti hesaplanır. Sizin onay vermeniz durumunda tamire başlanır. Size taahhüt edilen süre içerisinde de size teslim edilir.

Hoover marka elektrikli süpürgelerin hemen hepsinde aşırı ısınmaya karşı bir önlem sensörü bulunur. Aşırı ısındığında kendi kendisini kapatır ve soğuyana kadar bekler. Bu yaklaşık olarak 20 ile 30 dakika arasında değişir. Bunun nedeni de yine aşırı tozlanmadır ve bakım yapılarak düzeltilebilir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top