Tarih

Nazilerin Karanlık Dünyası – Nazilerin Dünya dışı canlılarla iletişimi

5 dakika okuma süresi

Bildiğiniz gibi önceki yazı dizimiz de nazilerin arkasındaki karanlık ögrgüt thule tarikatını ıncelemiştik ve bu tarikatın içerisinde bulunan muridlerinin bir kaç sözünü ve benimsemiş oldukları ögretilerden bahsetmitik okumamış veya sayfamıza yeni gelen arkadaslar için buda linkimiz https://ahmetcetintas.com/nazilerin-karanlik-dunyasi-nazi-gorusun-ardindaki-thule-tarikati.html

bu yazı dizimiz de bu sefer nazilerin dunya dısı yasam hakkındaki düşüncelerini ve komplo teorisyen ve bilim insanlarının naziler hakkındaki iddialarını inceleyecegiz.

Konuma ilk önce 1945 tarihli New york time gazetesinin bir haberinden bahsederek gireyim ‘ uçan daireler bir tür silahtır, Almanlar tarafından ülkenin batı tarafında üretilmiştir Amerikan uçak pilotlarının verdigi bilgilere göre almanya semasında uçuşan gümüş renkte balonlar görülmüştür ‘

Tabi bu haberden sonra ufoların sadece Almanların kullanmış oldukları gizli yapım bir silah yani yeni bir uçak tasarımı oldugu zannedildi ve nazilerin bunu ürettikleri farzedildi ama durum tabiki öyle degildi SS subayları yani namı diger nazi subaylar tabiki yeni teknolojiler için sürekli arastırma yapmaya devam ediyorlardı ve de uçan daire projesini başlatmışlardı bu projeyle ilgilenen araştırma birimlerinin isimleri U-13 ve e-4 dür.

Naziler savasın ortalarında yani 1941 ve 42 lerde uçan daire projesini resmi olarak baslattılar fakat denemelerde cok buyuk yanlıklıklar yapıldıgı ortaya cıktı tasarım harikaydı fakat makina çalışamıyordu 🙂 fakat naziler yılmadı çalışmaya devam ettti herkesin yavas yavas ınancı kalmadıgı bir anda mühendis mühendis Richard Miethe, italyan bilim adamı Giuseppe Bellonzo ile ortak bir calısma basladı ikiside son bir kez Hitlerin destegini aldılar Bunun öncesinde v1 v2 v3 v4 üretilmiş ve başarısızlıkla sonuclanmıstı.

Fakat Efsanevi v-7 uçan dairesı daha ilk denemesınde 20.813 metre ikinci denemede ise 24.200 metreye kadar yükseldi, tabiki diger arastırma ekipleride uçan daire projesine devam ediyorlardı fakat ilk başarlı makine v-7 oldu ama digerlerinin yaptıgı tasarımlar eskiden günümüze kadar gelen ufo soylencelerinin aynısıydı.

Bu konuda Ünlü ufo arastırmaları yapan ufonet’in söyledigi iddia ise şu

Adolf Hitler spiritüel (ruhsal) bilgilerle ve bu kanaldan yapılan dünya dışı bağlantılarla da ilgilenmekteydi.Her ne kadar da bilinen alışıldık tarih kayıtları içinde yer almasa da Hitler’in ufolar ile ilgili bir takım çalışmalar yaptığı ve hatta UFO’ları kullandığı doğrudur. İnanması hayli güç bir spekülasyona göre O zamanlar Adolf Hitler’in sağ kolu Genaral Himmler’e bu görev verilmişti. O da son derece negatif bir varlık olduğu için düşünce formu şeklinde negatif Orion’lu uzaylılardan yardım alarak çok gelişmemiş UFO araçları yaparak kullandıkları söylenebilir ama gelişmiş UFO’ları kullanmalarına ”Dünya Dışı Konfederasyon” tarafından izin verilmemiştir… Eğer dünyaya koruyucular ve Satürn Konseyi tarafından karantina uygulanmamış ve özgür irade yasası olmasaydı, Hitler gelişmiş Ufo’ları devreye alacak ve tüm dünyayı 1 hafta içinde denetim altına alabilecekti…

ADOLF HİTLER, EMELLERİNE ULAŞABİLMEK İÇİN BİLİMİN EN UÇ SINIRLARINA GİTMEYİ DE İHMAL ETMEDİ. KUSURSUZ IRK İÇİN GENLERLE OYNADI, DÜNYAYI FETHETMEK İÇİN UFO İMAL ETTİRDİ

Evet tarih bilimi olarakda bu cumlenın bir kısmına rahatlıkla katılabiliriz hitler kusursuz ırkı bulmak ve mu kıtasından kalma genleri tekrar canlandırmak ve ortaya cıkartmak için elinden geleni yapmıstı önceki yazı dizimde de söylediğim gibi bunu başarması için güç lazımdı bunun içinse iktidar ve para bunlar için Almanya’yı ele gecirmişti fakat daha bitmemişti Avrupayı ele gecirmesi lazımdı onuda başardı Sırada ingiltere vardı fakat o Rusya’ya yöneldi cunku kendısıne güveniyordu Thule tarikatı onu desteklıyor ona kadim bilgileri gösterip cesitli kehanetler öne sürüp destek veriyorlardı ve oda dunya egemenligi için ilk buyuk adımı Sovyetlere saldırarak baslatıcaktı Hitlerinde dedigi gibi Yıkılmaya yüz tutmus bir binanın sadece kapısını kırıcaklar ve bina çökücekti ama umdugu gibi olmadı neyse konumuza devam edelim.

Anlatılan hikaye Almanya”ya bildirildi. Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilim adamları vardı. Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti. Bilim adamları, o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar. Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar. Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. UFO, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi. Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı. Bilim adamları gemiyi çalıştırmayı denediyse de başarılı olamadı.
Önceki yazımızda dediğim gibi tekrar hatırlayalım naziler adamlarını dunyanın çeşitli yerlerine ve özellikle orta asya ve tibet şöyle bir acıklama yapalım. Kadim mu uygarlıgı yani batık kıta mu atlantisle aynı dönemdedir ve çeşitli kolonileri vardır inanıslara göre atlantisin kolonisi mısır mu kıtasının ise kolonisi uygur imparatorlugudur bunun için hitler arastırmalarını asya ya yöneltmiş ve tibetlilerle yakın ilşkiler kurmus rahipleri Almanyaya getirtmiştir.Yolladıgı ekibin amacı kadim bilgileri bulmak eski rahiplerden ögrenmek ve uzaylılar hakkında bilgi toplamaktı

HİTLERİN ADAMLARI TÜRKİYE’DE

Bu arastırmalar sırasında hitlerin adamları ülkemizide ugramıslardı. Hz Nuh’un gemisinin agrı dagında oldugu efsanesini butun ülke vatandaslarımız hemen hemen duymustur tabiki arastırma ekibide bunu duydu ve yakından ilgilendi fakat baska bir hikaye daha vardı bundan 200 yıl once gökten gürültüyle patırtıyla bir ev gibi gemi gibi birşey o bölgeye indi genelde ev olarak tasvir ediliyor. Okadar fazla ses cıkartmıstıki o köyde olan herkes bunu duydu daha sonra köylülerden biri bu nesneyle karsılasır ve içerisinden insanlara benzeyen bir türk varlıklar cıkar ev halkını selamlar ve gemiye tekrar girer ve tekrar selamlar kuş gibi uçar gider 🙂 tabi bizim naziler bu hikayeyı duyunca bundan etkilenir ve arastırmaya koyulurlar.

Bu hikaye direk Almanya’ya bildirildi. Bir ay sonra Hitler 2 arastırma ekibi daha dönderdi ki bu grupta Hitlerin kimyasal silanlarını üreten bilim adamlarıda vardı

ve anlatılan kişiyi bulup olayın gectıgı yerı detayı ıncelediler gerekli teknolojik ekipmanlar getirildi ve geminin tekrar geldigi hikayesı cıkınca gemiyi aramaya koyuldular ve sonunda amaclarına ulastılar. Dapın tepesinde marada gemi bulundu 25 metre genişliğinde 8 metre yukseklıgınde dunyada bulunmayan veya kesfedilmemiş bir maddeden yapılmıstı. Bilimadamları gemiyi çalıştırmaya calıstılar fakat basarılı olamadılar.

Ve aşağıda Görmüş oldugunuz resmi cizip Almanya’ya gönderdiler

nazi-ufo_07478c90
Daha sonra ülkemizden bu ufoyu alıp Almanyaya götürdüler Munih bölgesinde bu ufo için bir üst kuruldu ve Almanyanın en unlu bilimadamları bu bölgeye getirildi.
Fakat AMerikan istihbaratının bu bölgeyi bulması zor olmadı ve bölge farkedildi ama sonuc olarak almanlar ufo hakkında yeterınce bilgi ve birikime kavusmuslardı.

Şöyle bir yorumda bulunmak istiyorum nazilerin uzaylılarla iletişime geçip gecmediği veya ufoları bulup bulmadıgı veya ufo kullandıgını bilemiyoruz fakat ortada su gercek var bu konu hakkında mılyonlarca yazı belge ve resımler var neden ınsanlar bu sekilde yorumda bulundu veya bu ınsanlar neden bukadar arastırma yaptı evet thule tarikati ve naziler pskopat bir görüş içerisindeydı fakat bu bilimadamları da mı öyle bunların içerisinde ateit bilim adamlarıda vardı yani demek istedigim herkes nazi görüşü altında degildi buna ragmen ciddi ciddi buna ınanıp arastırmıslardı burası cok şaşırtıcı.

Bakın komplo Teorilerinden bazıları Sayın Cetin Bal’ın sözlerini sizle paylasıyorum.

Aşağıda bahsi geçen Thule örgütüne dair resmi tarih kayıtlar içinde yer almayan ve sadece bir takım söylentilerden ibaret olan ilginç bazı bilgileri siz okurlarımın dikkatine sunmam gerektiğini düşündüm.Çünkü en az bir çok gizemli olay kadar Thlu örgütü ve Nazi teknolojisi ve Nazilerin ilginç araştırmacı yanları ve Nazi bilim adamlarının ilgi alanları hep bir sis perdesi altında kalmış ve bu noktada bir çok spekülasyon üretilmiştir.Bu spekülasyonlar NAZİ lerin Atom bombası yapma girişimlerinden, yerçekime karşı gelen uçan disk teknolojilerine ve zaman yolculuğu araştırmalarına kadar bir çok konuyu kapsamaktadır.Bunlar ne kadar gerçek yada ne kadarı doğru bunu bilmek yada bu konuda net bir fikir beyan etmek oldukça güç ve hemen hemen imkansızdır.Resmi ve bilimsel anlamda tarihe baktığımızda tüm bunlar bir deli saçmasıdır.Ama ben Modern bilimin gelişen serüveni içinde bu NAZİler ve zaman yolculuğu hikayesini en tutarlı konsept içinde kalmaya çalışarak ve en uçlarda gezerek toplamaya çalıştım.Sonuç olarak sizler için biraz fantastik/ bilimkugusal gelebilecek aşağıdaki kısa makaleyi oluşturdum.
Bizim söz konusu edeceğimiz Thule ise, bir ezoterik öğreti ve örgüt…

Şurası hiç de ilginç değildir ki, Thule Örgütünün sembolü, çift boynuzlu Viking miğferidir. Söylemsel kökleri, kayıp kıta Mu’ya dayanan bu öğretinin temel konusu, insan psikolojisinin derinlikleri ve zamandır.Kimileri bu çift boynuzlu migferin bir wormhole tünelini simgelediğini düşünmektedir.
(…Yanınızdakilerle birlikte bir zamandan başka bir zamana sıçrayabilmektesiniz! Bu yanınızdaki, bir çakmak da bir uçak da bir uzay gemisi de bir fabrika da olabilir!)

Thule örgütü’nün amaçlarına gelince ; bunlar özetle :
· Zamanda gidip gelen üstün yaratıklarla ilişkiye geçmek,
· Üstün bir Âri ırk oluşturmak : (Bunun için de saf bir Cermen ırkı oluşturup pan-Cermenik bir Alman Imparatorluğu’nu kurmak ve bu imparatorluğu Âri ırkın oluşturulmasında kullanmak) ve bu arada,
· Hıristiyanlık öncesi antik Alman kültürünün yeniden uyandırmak,
· Böylece dünyanın yazgısını değiştirmek ve
· Mu uygarlığına ulaşmaktı.
İlk Makalemde’de dedigim gibi Bu konu hakkında efsane ve gercek cok fazla iç içe geçmiş durumda tabi şunuda söylıyelım kimisine göre efsane kimisine göre gercek hatta kimisine göre sacmalıktan ibaret olmayan yazılar.
Ama sunu da söylemeden edemeyecegım bundan 60 sene once Truva antik kenti dediginizde mıtoloji efsane eskilerin uydurması sacalama bilimde böyle birşey olamaz denirdi taki şehir keşfedilene kadar 🙂

Aşağıdaki Resimler O yılların Cizimleri ve gercek görüntülerdir

 

nazi-ufo_vril2 nazi-ufo_vril6 nazi-ufo nazi-ufo_07478c90 nazi-ufo_uf228321145028011rfz1
Bundan sonraki Yazı dızımden Hitler daha iktirada gelmeden Hitleri nasıl iktidara getirdigini anlatan Thule tarikatının kurucularından bizim için cok önemli olan

bizim derken Türkiye ve Türk milleti Baron Rudolf von Sebottendorff ‘dur Namı diger Gizli musluman baron bu sahısı ınceleyecegız ve birlikte çok şaşıracagız

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top