Sponsorlu

MP Spor Ayakkabıların Şık Halleri Cezbediyor

< 1 dakika okuma süresi

1987 yılında Gedikpaşa’da 50 metrekare alanda çalışmaya başlayan MP küçük bir atölye ile ayakkabı imalatına başlamıştır. Kalite prensibinden ödün vermeyerek mükemmeliyetçi bir yaklaşımla işinden kazandığını işine yatırarak günümüzdeki gelişmesinin temellerini atmıştır. Bunun sonucu olarak yurtiçinde ve yurtdışında saygın bir yer edinerek marka haline gelen MP birçok kişi tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Dünya ayakkabı modasını yönlendiren ünlü tasarımcılarla çalışarak kaliteyi ve zarafeti yansıtan ürünleri Türkiye ve dünya pazarına adından söz ettirerek yerini almasını sağlamıştır. Özellikle spor ayakkabı konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bunun yanı sıra Uzak Doğu’da ortağı olduğu fabrikalarla çalışarak kalitesini ve ününü Asya Kıtası’na da taşımıştır. Yani dünyanın birçok yerinde MP markasını görmek ve bu ürünleri kullanan kişilere rastlamak oldukça mümkündür. 2006 yılının başında Türkiye’nin en güzel girişimcilik örnekleri ortaya koyarak uzun süre üzerinde çalışılan bir projeye sonuçlandırmış ve ülkeye 25 milyon Euro’luk İtalyan sermayesini getirmeyi başarmıştır.

Özellikle MP spor ayakkabıları gençler arasında oldukça fazla tercih edilen modelleri ile önemli markalar arasında yerini almıştır. İnsanların güzellik ve zarafetin yanı sıra sağlık ve konforu içinde yaşadıklarını ve bunların hiç birinden hemen hemen hiçbir zaman vazgeçmek istemediklerinin farkına vararak üretim yapan firma 7 den 77 ye hemen hemen her yaş grubu için üretimine devam etmektedir. Bu nedenle birçok yaş grubu için tercihler arasında yerini almıştır. Yıllardır aynı kalitede ve sağlamlıkta ödün vermeden üretim yapan marka ürünler ile tüketici ihtiyaçları arasında fiyat ve beğeni dengesini kurarak tüketiciyle arasında güven bağını oluşturmuştur. Gençler arasında daha çok tutulan MP spor ayakkabıları vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

bulin ayakkabı

Gençler arasında özellikle rahat olması nedeniyle spor ayakkabılar oldukça sık tercih edilmektedir. Bunu bir başka nedeni de spor ayakkabıların da artık birçok farklı modeli, rengi ve tasarımını bulmak mümkündür. Zarafeti ve şıklığı aynı zamanda rahatlığı bir arada bulunduğu MP spor ayakkabı modelleri ile gençler artık kendini daha özgür hissetmektedir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top