Eğlencelik

Melih Gökçek Kendim Ettim Kendim Buldum Remixler

< 1 dakika okuma süresi

melih-gökçek-twitterTwitter’da en çok takipçisi olan ve en çok konuşulan siyasetçilerden biri olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, her yaptığıyla gündemde kalmayı başarıyor. Geçtiğimiz 1-2 gün içerisinde eklediği bir video ile ‘dış güçlere’ (?) seslenen Gökçek’in bu yeni videosunun üzerine birçok farklı düzenlemeler yapıldı.

Daha önce ‘belediyenin önündeki fıskıyeyi kim kırdı’, ‘.. bir kaşık suda boğarız ama neyse ki biz demokrasiye inanıyoruz’ twitleriyle, benim de çok güldüğüm bir çarpılma anı twiti, twitter’ı bıraktım şakası (1 gün sonra evet takipçim sayısı 500bin olduğu gün bırakıcam demiştim deyip devam etmesi), malum bir zaytung haberini (çadırlardan çıkan atom bombası planları) ciddiye alıp paylaşmasıyla çok fazla konuşulmuştu.

Anlaşılan şu anda bu videoları ve yeni çıkan ağlama videosuyla adından daha da bahsettirecek.. -Bu arada bu saydıklarım şu anda aklıma gelenler, devamı ve daha fazlası için ekşi sözlükte ‘yaran Melik Gökçek tweetleri‘ adındaki ilgili başlığa buradan ışınlanabilirsiniz :)-

Videonun gerçek hali (Orjinal)

Ankara’nın Bağları versiyonu

Bon Jovi – it’s my life versiyonu

Tralala versiyonu

Dope – Die Mo’ fo’ versiyonu

Educatedear – Fosforlu Kedi Remix versiyonu

Ajdar – Şahdamar versiyonu

Nyan Cat versiyonu

NWA – F**k Tha Police Version

Hayko Cepkin versiyonu

Batesmotelpro versiyonu

Gel gel gümüle gel versiyonu

Mahmut Tuncer – Helva Yapsana versiyonu

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top