Oyunlar

Meb Zombi Ezme Oyunu

2 dakika okuma süresi

Çocuklarınızın internet ortamındaki oyunları oynayarak zekasını geliştirebileceğini biliyor muydunuz? İnternet ortamı, faydalı bir şekilde kullanıldığı zaman, oldukça eğitici ve öğretici bir ortam haline gelebilmektedir. Çocuklarınızın oyun oynarken, zekasını geliştirmesini sağlayan oyunlardan biri olan Zombi Yolu oyunu ile internet ortamında bulunan çocuğunuzun oynarken, eğitilmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet ortamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yasaklanmış birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar her ne kadar yasaklanmış olsa da bazı oyun sitelerinde halen oynanabilmektedir. Çocuklarınızın bu oyunları oynaması, gelişimlerini kötü yönde etkilemekte ve bazı oyunlar çocuklarınızın bilinç altına işleyerek, kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Milli Eğitim Bakanlı tarafından onaylanan oyunların oynanması, çocuk gelişimi açısından oldukça önemlidir. İşte yasaklanmayan oyunlardan biri olan Zombi Yolu oyunu ile çocuğunuzun gelişimine olumlu bir etki yaratabilir ve çocuğunuzun internet ortamında bulunurken, öğretici ve eğiti oyunlardan birini oynamasını sağlayabilirsiniz.

MEB Zombi Oyunu

Çocuklarınızın zeka ve beceri gelişimini olumlu yönde etkileyen oyunlardan biri Zombi Yolu olmaktadır. Yazımızın altında bulunan zombi oyunu oyna linkine tıklayarak, bu oyuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Zararlı internet içeriklerinden çocuklarınızı koruyabilmek anne ve babaların görevi olmaktadır. Çocuklarınızın internet ortamında oynayabileceği oyunları öğrenmek için bu yazımızın altında bulunan linke tıklayarak, Milli Eğitim tarafından yasaklanmamış olan oyunlara ulaşabilirsiniz. Yasaklanmamış oyunların oynanması, internet ortamında çocuklarınızın daha güvenilir bir ortamda yer almasını sağlamaktadır. Çocuklarınızın güvenilir bir şekilde internet üzerinden oyun oynayabilmesi için mutlaka Meb tarafından onaylı oyunları çocuklarınıza göstermenizi tavsiye etmekteyiz.

meb zombi ezmece

Meb Zombi Ezmece Oyunu Nasıl Oynanır?

Meb tarafından onaylanmış oyunlardan biri olan zombi ezmece 2 oyunu, bilgisayar klavyesinde bulunan yön tuşları veya a,s,d,w tuşları ile oynanmaktadır. Bu oyunda yön tuşları ile kontrol edeceğiniz bir araba olmaktadır ve bu arabayı kontrol ederek zombileri ezmeye çalışmaktasınızdır. Burada her zombi ezdiğinizde puan kazanırsınız. En yüksek puanı kazanan kişi sıralamaya yerleşerek dereceye girmektedir. Burada mümkün mertebe hem engelleri aşmak hem de zombileri öldürmek gereklidir. Hareket ve beceri kabiliyetini geliştirmeye yönelik bir oyun olan Zombi Ezme oyunu ile çocuklarınızın zeka gelişiminde olumlu etkiler yaratarak, hızlı düşünme kabiliyetinin gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Zombi Ezmece Oyunu

Çocuklarınızın zeka gelişimini ilerletebilmesi için oyun çağı döneminde eğitici ve öğretici oyunlar oynaması gerekmektedir. Meb oyun zombi ezmece ile oyun çağı döneminde olan çocuklarınızın sanal dünya ortamında, gelişirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Meb tarafından onaylanan oyunlar büyükten küçüğe herkese hitap edebilen, zevkli oyunlar olmaktadır. Her yaş kesiminden insanın eğlenerek oynayacağı bu oyunlarda, kişisel gelişim açısından birçok olumlu etki bulunmaktadır. Zombi ezmece oyunu kişisel gelişim oyunlarından biri olmaktadır ve zeka gelişiminde hareket ve yön kabiliyetini geliştiren bir oyun olmaktadır. Çocuklarınızın sanal dünya ortamında sağlıklı bir şekilde yer almasını istiyorsanız, çocuklarınızın yasaklanmış oyunlardan uzak durduğuna emin olmalısınız.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top