Sponsorlu

Makine ile su kaçağı tespiti

< 1 dakika okuma süresi

Makine ile su kaçağı tespiti kameralı sistem ve dinleme cihazları ile yapılan tesisat borularında su arıza yerini bulma için İstanbul genelinde servis veren firmamızı arayınız. Uzman Tesisat Aynı gün içinde Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile hizmetinizdedir.

Makine ile su kaçağı tespiti su tesisatında kırık, çatlak bulan firmadır. Paslanan metal su borusu içindeki pas, tortu gibi maddeler sızıntı alanını tıkayarak bu durumun gizlenmesini veya durduğu fikrini sizde oluşturabilir. Fakat gerçekte olay böyle değildir. Basıncına, plastik borularda dahil olmak üzere bakılması ile problemin hangi hasar boyutunda olduğu ve hangi dairede oluştuğuna kadar cihazın veriler ile hareket ederek problemin aşılması için önlemlere geçmekteyiz.

Makine ile su kaçağı tespiti evin duvarlarında su akıntısı bulan firmadır. Suyun ilk göründüğü bölgede sızıntı olacak kuralı yoktur. Kalitesiz fayans, derz arasındaki boşlukların iyi kapanmaması veya üst kattaki komşudaki akıntı sizin dairenizde suyun görünmesini sağlayabilir. O noktaları dedektör ile tararız. Dedektörü sesi dinlenmesini yarayan bir cihazdır. Her türlü yüzeyler, toprak bahçe dahil her yerde kullanılabilir. Ses dalgalarını betonarme, toprak yapının altından toplayarak sızıntının nerede oluştuğunu tam olarak bizlere gösterir. Ardından tesisatın neresine müdahale etmemiz gerektiğine su kaçağı bulan firmalar olarak karar vererek, o tesisata ulaşırız. Hasar durumu gözlerimizin önünde olması ile problemleri çok geçmeden çözülmesinden yanayız ve ne kadar bekletilir ise su iyice taşacak ve problemleri artıracaktır, bunu kesinlikle unutmayınız.

İstanbul su kaçağı tespiti su arıza bulucu servistir. Su saati kapalıyken sayacın dönmesi, yerli yersiz bölgelerde ıslaklık olması, komşunun evine su akması veya sizi suçlaması gibi pek çok sorunu bulacak ve netleştirecek teknolojimiz vardır. Binalarınız zarar görmeden ekibimiz UZMAN TESİSAT ile sorunların kısa sürede aşılmasından yanayız.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top