Sponsorlu

Lol Skin Hilesi Yani Mod Skin LOL Pro Nedir?

< 1 dakika okuma süresi

Lol skin, League of legends oyunu severleri için kostüm hilesi diyebiliriz. League of legends oyunu içerisinde bulunan şampiyonların kostümlerini kullanmak için sadece satın almanız gerekiyor. Satın alma işlemi yapmadan kostümleri kullanamazsınız bu riotun en katı kuralı diyebilirim, tabi arada hediye olarak veriyor ama onun dışında kostümleri kullanmak istiyorsanız bir miktar para yatırmanız gerekiyor. Oyunda sadece bir tane şampiyon oynamıyorsunuz, bir sürü şampiyonu oynuyorsunuz buda diğer şampiyonlara kostüm için para vermeye zorluyor diyebiliriz.

Lol kostüm hilesi ise Oynadığınız bütün şampiyonların kostümlerini ücretsiz olarak kullanmanızı sağlıyor. Bu nasıl oluyor diyorsanız, Filipinlerde birkaç yazılımcı biz oyuncuları düşünerek küçük bir ara yüz programlamışlar. Bu program ya da ara yüz sayesinde oynadığınız şampiyonların kostümlerini hiçbir para vermeden kullanabiliyorsunuz.

Lol skin indir 3 MB’lık küçük bir program olmasına rağmen oyunculara bütün şampiyonların kostümlerini denemenizi sağlıyor. Lol skin hilesi 2018 programını kurduğunuzda, program bilgisayarınızda oyun dosyalarını değiştirip sizin kostümleri kullanabilmenizi sağlıyor, kar amacı gütmeyen küçük bir program olan lolskin oyunculara sadece kostümleri değil ayrıca bütün şampiyonların renk paketlerine kadar kullanmanızı sağlıyor.

Lol skin ile bütün şampiyonların kostümlerini ve renk paketlerini kullanabilirsiniz, tek yapmanız gereken lol skin indir programı içerisinden seçtiğiniz kostümü ya da renk paketini seçmek ardından aktif etmeniz yeterli olacaktır. Lol skin hilesi her oyun güncellendiğinde güncelleme yapmanız gerekiyor yoksa kostümleri kullanamazsınız.

Tabletadam.com’dan Lol Skin Hilesi 2018 indirmek için : https://tabletadam.com/lol-skin/

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top