Kadın

Liposuction ve vaser lipo

< 1 dakika okuma süresi

Liposuction uygulaması cerrahi bir girişim olarak adlandırılsa da bölgelerde kesi olmadan minik deliklerden giriş yapılarak uygulanan yağ alma yöntemidir. Bölgesel yağ fazlalıklarının spor ve diyete rağmen yakılamaması gibi durumlarda kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilen liposuction yöntemi, merkezimizde doktorumuz Leyla Arvas ve ekibi tarafından güvenle uygulanabilmektedir.

Liposuction zayıflama yöntemi değildir!

Liposuction uygulamasını kilo vermek amacı ile yaptırma son derece yanlıştır. Çünkü bu uygulama kişilerin kilo vermesini değil, sadece bölgesel yağ fazlalıklarının alınarak bölgesel şekillendirme yapılmasını sağlar. Bu nedenle de kesinlikle bir zayıflama yöntemi olarak düşünülmemelidir.

En hızlı sixpack çıkarma yöntemlerinden de söz edecek olursak kliniğimizde bu alanda uygulanan son derece etkili uygulamaların başında vaser hi-def yöntemi gelmektedir. Kişilerin spor yapmadan da sanki yıllardır spor yapıyormuş gibi güçlü ve fit bir görünüme kaslı bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Ancak en hızlı sixpack çıkarma uygulaması olan vaser hi-def kilolu kişilerde istenilen etkiyi vermemektedir. Bu nedenle de fazla kilosu olmayan ancak sora rağmen kaslarını belirginleştiremeyen kişiler bu uygulamayı tercih etmelidir.

Vaser lipo uygulaması da yine merkezimizde yapılan muayeneler neticesinde kişilerin uygulamaya karar vermesi ile birlikte anlaşmalı olduğumuz hastanelerde yapılabilmektedir.

VASER Lipo nedir?

Vaser lipo uygulamasında klasik liposuction uygulamasından farklı olarak kişilerin yağ fazlalığının olduğu yerlere özel hazırlanmış sıvılar enjekte edilir ve sonrasında da VASER cihazının özel olan kanülleri sayesinde deride yaklaşık 3-4 mm delikler açılarak giriş yapılır. Giriş yapılan yerlere Cihazın ürettiği yüksek frekanslı ses dalgaları sayesinde yağ dokusundaki hücrelerin parçalanması ve yağın emilmesi sağlanır.

Vaser lipo hangi bölgelere uygulanır?

Tıpkı klasik liposuction uygulamasında olduğu gibi vaser lipo uygulaması da kadın erkek her bölgeye güvenle uygulanabilmektedir. Ancak merkezimizde bu alanda başvurulan bölgeler genellikle kalça, iç bacak ve karın bölgesidir.

Sizler de vaser lipo ve klasik liposuction uygulamaları hakkında doktorumuz ile görüşmek ve sizin için hangi uygulamamızın gerekli olduğunu öğrenmek için www.drleylaarvas.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top