Sponsorlu

Liposuction İle Fazlalık Yağlardan Kurtulun

2 dakika okuma süresi

Liposuction uygulaması birçok çabasına rağmen istediği ideal vücut ölçülerine ulaşamayanlar için harika bir uygulama diyebiliriz. Özellikle bazı bölgelerde oluşan yağar çok daha inatçı oluyor ve yok edilmesi bazen imkansıza yakınlaşıyor. İşte bu gibi durumlarda Liposuction ile bölgesel olarak istediğiniz oranlara ulaşabilirsiniz. Bu yöntem elbette bir zayıflama metodu değildir. Sadece vücuda oran vermek için kullanılıyor. Yani kilolu biri için yok olacak 3 ya da 4 kilo yağ kaybı bir şey ifade etmez ama son birkaç kilosu olanlar için harika sonuçlar ortaya koyabilir.
Yap alma operasyonu olan bu uygulama ile kalıcı olarak kurtulmak mümkün. Oldukça güvenli bir işlem olan, inatçı yağlar için en etkili çözümlerden biridir. Uzman biri tarafından yapılacağı için de korkularınız da olmayacak ve sizler başarılı sonuçlar ile karşılaşıyor olacaksınız. Dolayısı ile güvenli ellerde oldukça hiçbir sorun olmayacak.

Liposuction hangi bölgeler için yapılıyor

Liposuction özellikle bölgesel yağlanma şikayeti olanlar için daha güzel sonuçlar verecektir. En çok talep gören noktaların başında karın bölgesi, bel bölgesi, basenler, bacak ve kollar geliyor. Aynı zamanda erkeklerde özellikle bel ve simit bölgesi için talepte bulunuyorlar.
18yaşından büyük herkes için yapılabilir. Uygun bir aday olup olmadığınızı öğrenmek için vücut indexinize bakabilirsiniz. Boyunuz ile kilonuzu bölerek elde edeceğiniz sonuca uygun olarak operasyonda yer alabilirsiniz. Ortaya çıkacak olan sonuç en fazla 32 olmalıdır. Üstü durumlarda maalesef alınan yağlar kendini belli etmeyecektir. Doktorunuz bu anlamda zaten muayenenizi yaptıktan sonra uygun bir aday olup olmadığınızı ortaya koyacaktır.
Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz yani kendiniz için hangi bölgelerde uygulamanın gerekliliğini öğrenmek için hekiminiz ile görülebilirsiniz. Bazen tek bir bölge için uygulama yapılırken, bazen birden fazla nokta için de Liposuction yapılabilir. Doktorunuz en belirgin bölgeleri işaretleyecek ve buna göre sizi yönlendirip uygulamayı sunuyor olacaktır. öncesinde ve sonrasında neler yapanız gerektiğine, nelere dikkat etmeniz gerektiğinize dair bilgileri tam olarak verecektir.

Sonuçlar ne zaman ortaya çıkıyor

Yapılan operasyon sonrasında etkilerini ve sonucunu hemen görmeye başlıyor olacaksınız. hasta ameliyat sonrası muayeneye geldiğinde uygulama yapılan kısımların şekillendiği ve inceldiği hemen görülebilmektedir. Yine de vücudun tam olarak oturması için ortalama 3 ay gerekmektedir.
Liposuction sonrasında ilk 15 gün boyunca korse giymesi doktorunuz tarafından önerilebilir. Ameliyat sonrasında bölgelerde şişlik ve morluklar ortaya çıkabilir ama kısa bir süre sonra normale dönüyor olacak. Aynı zamanda işlem sonrasında sosyal hayatınıza girebilirsiniz. Denize girmek için de 4 hafta kadar beklemelisiniz.
Yapılacak olan operasyonun etkisi kalıcıdır. Kişi sağlıklı beslenmesine devam ettiği sürece yağlanma meydana gelmez. Yapılacak operasyonda kişinin yaşına bağlı ve vücut orantısına bağlı olarak 5 ya da kiloya denk gelen bir yağ çekimi yapılabilir. Bazı durumlarda hastalar için iki farklı seansta planlanabilir. Tüm bunlar muayene sırasında zaten sizin aydınlanacağınız konular olacaktır. Yani doğru hekim ile tanıştığınız zaman uygulama öncesinde ve sonrasında merak ettiğiniz tüm konuları sorup öğrenebilirsiniz. Bu konuda hizmet veren
Dr.Leyla Arvas hem kadın hem de erkekler için Liposuction tedavisi uygulamaktadır. Sizin için en doğru uygulamaları önerecek olan hekim ile kendinizi hem çok mutlu hem de çok rahat hissedecekseniz. Alacağınız sonuçlar ise yüz güldürücü olacaktır. Mutlaka doktorunuz ile görüşmeli ve kendiniz için tedavi planlanmasını talep edebilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz tüm noktaları ve ayrıntıları da bire bir de sorabilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top