Sponsorlu

Libelle Teknik Servis

< 1 dakika okuma süresi

Makine ve aletlerinizde kaynaklanan teknik sorunları çözümlemek, onarmak üzere kurduğumuz şirketimiz teknik servis sektörü içinde prestijli bir konumdadır. İsmimizin arkasında bulunan teknik ekibimiz, müşteri ve satış temsilcilerimiz, pazarlama ve parça desteği sağlayan elemanlarımızla, hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimizin yaptığımız işten memnun kalmalarını amaçlarız.

Süpürgenizde çıkabilecek işlevsel arızalar ve teknik sorunlar, alanında uzman ekibimizin yoğunluğa bağlı olarak en kısa sürede bildirilen adrese gelerek arızayı tespit edip anında müdahalesi ile çözümlenmektedir. Bazı durumlarda parça getirtilebilinir veya arkadaşlarımız makinenizi alarak iş yerimizde tamirini tamamladıktan sonra geri teslim edilebilir. Anında müdahale yapılamayan durumlarda ise amacımız: Müşterimizi aletten mahrum bırakmamak için iş yerimizde daha yoğun ve fazla kişi ile çalışarak kısa sürede teslim etmektir.

Libelle Teknik Servis süpürgelerin sadece orijinal parçalarının satışını yaparken biz farklı müşterilerimizin farklı bütçeleri olduğunu göz önünde bulundurarak birkaç marka ve kalitede muadil parça seçeneği sunarız. Orijinal parçalar da satmaktayız fakat kalite farklarını ve benzerliklerini anlatarak, müşterimizin elinde olan bir seçme süreci yaratmaktayız. Teknik servis ekibimiz tamir sırasında 1. Sınıf kalitede malzeme kullanarak, onarım sırasında hiçbir aksaklık çıkmamasına izin vermemektedir. Çalışma arkadaşlarımızın elektrik, süpürge teknik ve çalışma prensipleri üstüne aldıkları eğitimler, çalışma sürelerinde kazandıkları deneyimler ile daha seri ve temiz çözümler üretmesi de müşteri memnuniyeti açısından çok değerli bir durumdur. Her değiştirilen parçada 2 yıllık bir garanti hizmeti de bulunmaktadır.

WEB ADRESİ: https://www.libelleservis.org

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top