Sponsorlu

Libelle Servis Merkezi: 444 78 56

< 1 dakika okuma süresi

Libelle Temizlik Sistemleri, 1936 gibi çok eski bir tarihte kurulmuş, merkezi Michigan eyaletinde bulunan Rexair firması tarafından üretilmektedir. Temizlik robotu denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında yer alan Libelle’nin ürettiği zemin temizleme cihazı kullandığı yeni teknolojiyle dikkat çekmektedir. Geniş bir satış ağıyla Türkiye pazarında faaliyet gösteren Libelle Temizlik Robotu, suyla temizlik anlayışını geliştirerek ev işlerinde devrim yaratmıştır. Güçlü bir motora ve dayanıklı bir gövdeye sahip Libelle temizlik robotları zaman içerisinde oluşabilecek arızalarda servis ihtiyacı oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu noktada sizler için oluşturduğumuz Libelle Servis hizmetimizle bu son teknoloji cihazın tamir işlemlerini yürütmekteyiz.

Libelle Servis hizmetimiz, bu cihaz hakkında geniş bir deneyime ve bilgiye sahip olan, alanında profesyonel personellerle yürütülmektedir. Hizmetimizin her aşamasında sizlere sunduğumuz kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyeti anlayışımızla destekliyoruz. Libelle servis hizmetimizde oldukça hassas yapıya sahip, teknolojik bir cihaz olan ürününün tamirini titizlikle ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Değişimini yaptığımız her parça için 1 yıl süresinde parça garantisi vererek, uzun yıllar güvenle kullanacağınız bir ürün sağlıyoruz. Bu süre içerisinde parçada bir bozulma meydana gelirse, ücretsiz olarak değişimini gerçekleştiriyoruz.
Libelle servis hizmetimize bağlanabilmek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca 444 78 56 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Libelle cihazlarına verdiğimiz kaliteli hizmetin yanında, güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkan ekibimizden çok memnun kalacaksınız.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top