Sponsorlu

LG TV Servis İzmir’de Yanınızda

< 1 dakika okuma süresi

LG Teknik Servis hizmetlerimiz sizlere kaliteli bir biçimde verilmektedir. Bundan hiçbir zaman kuşkunuz olmasın. Parça değişimi yapılması gerektiğinde bile sizlere bir yıl boyunca parça garantisi sunarız. Parça ile ilgili yaşadığınız her sorun da bizim firmamıza aittir. Bu kadar isim yapmış bir firmanın özel servisliğini yapıyoruz. Bu yüzden de televizyon alanında özellikle uzmanlaştık ve bizden talep ettiğiniz hizmetleri en iyi şekilde karşılıyoruz.

LG servis olarak her türlü televizyon arızalarınızda ya da bakım taleplerinizde yanınızdayız. Aktif çağrı merkezimizden yedi gün yirmi dört saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. Özellikle aldığınız yeni LG televizyonlarınızın kurulumu sırasında sıkıntı yaşamak yerine direkt biz sizin televizyon kurulumunuzu kolaylıkla yapabiliriz. Genelde müşterilerimiz televizyonları kurarken ufak hatalar yapıp zarar veriyorlar. Bunun önüne hep beraber geçebiliriz. İşinde son derece profesyonelleşmiş ekibimiz sayesinde artık tüm kurulum işleriniz çok rahat bir şekilde halledilecek.

Her zaman sektörümüzdeki tüm yeni gelişmeler ve tekniklerin, uzman ekibimiz ile birlikte takipçisi olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Sizlere her zaman olabilecek maksimum hizmeti sunmak en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda da kendimizi durmadan geliştiriyoruz. Her zaman verimli ve sizin istediğiniz koşullarda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın temelinde her zaman müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Samimiyetimiz ve güler yüzlü yaklaşımlarımızın meyvelerini bize karşı gittikçe artan güveniniz ile topluyoruz. LG servis işleriniz için her zaman ilk olarak akla gelen firmamıza siz de başvurabilirsiniz. WEB ADRESİ: Servislg.com

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top