Oyunlar

Leage Of Legends – Lol iyi oynama taktikleri

2 dakika okuma süresi

Leage Of Legends – Lol iyi oynama taktikleri

Günümüzde en çok oynanan oyunlar arasında lol bulunmaktadır sahsen bende oynuyorum nacizane elmas 1 liginde bulunan biri olarak tüyolardan bahsedecegim.

League of legends oyununda kullanabileceğiniz RP satışını en ucuz fiyatlarla bulabileceğiniz Sadeceon sitesi, hem güvenilir altyapısı hem de çok sayıda ödeme yöntemi seçeneği sunmasıyla öne geçiyor. Sizin de RP almak için güvenilir bir siteye ihtiyacınız varsa hemen Sadeceon ile lol riot points satın al bağlantısına tıklayarak siteye hızlıca ulaşabilir, size en uygun paketi seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Lol e-pin alımı için Sadeceon sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

1. Tüyo: Farm odaklı oynamak-

Oyunun en önemli noktası budur kill almakta para vardır fakat kill almamız için item item almamız içinde para lazımdır oyundaki minyonlara son vurusu yaparak para toplarız. Bakın en önemlisi budur cunku 20 mınyon 1 kıll parasına eşdegerdir 100 mınyonda 5 kıll almıs kadar paranız olucak bunu unutmayın. Mınyonlara son vurusu yapmak ıcın kendınızı geliştirin gerekirse botlarla oyuna girip mınyon kesmeye farm yapmaya calısın.

2. Sakinlik :

Öncelikle sogukkanlı olun tahrike kapılmayın bir kill verdiğinizde lane’ye geri dönüp adamı kesmek için ugrasmayın sakinlıkle farma odaklanın ve jungla yani ormancınızdan yardım ısteyın onunla birlikte adamı kesin!

3. Görüş Yani Totem

Totem oyunda cok onemlıdır şöyleki karşınızdaki adamı lanede ezebilirsiniz kıllerıde alabilirsiniz fakat totemınız olmazsa karsı ormancı sıze baskın yaptıgında kıllı verir ve kazandıgınız laneyi ellerinizle hediye etmiş olursunuz karşı rakibe unutmayın totem önemlidir. önemli noktalara totem atmaya özen gösterin

4. Oyuna göre item dizimi

Bildiğiniz gibi standart her heronun item dizilimi vardır örnek olarak irelia’ya uclu kuvvet cıkılması gibi fakat karşı takımda cogunlukta ad hero fazla ise yani yetenek gucu az hasar kuvvetı fazla ıse zırha önem vermelısınız tam tersi olarakda ap fazla ise zırh yerıne can ve buyu dırencıne önemvermelısınız yani zed ile oynarken karsınızda talon varsa ve siz sihiriçen cıkarsanız hiç bir avantajınız olmaz onun için duruma göre secim yapmalısınız

5. Takım oyunu

İstediginiz kadar önde olun rakibinizi laneye gömün nefes aldırmayın ama takım oyunu olmadan kazanma sansınız cok azdır. öenmli olan takım oyunu takım savaslarında durumunuza göre adc nizi korumalı veya karsı takımda en cok hasarı veren heroya saldırmalısınız. Takımla birlikte oyun görevlerini yerine getirmelisiniz yenilecegeniz tf lerde tf ye gırmek yerne kule almaya veya ejder almaya özen gösterin.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top