Sponsorlu

Kürtaj teknikleri ve fiyatları

< 1 dakika okuma süresi

Kürtaj Fiyatları Ankara kliniğimizde öncelikle hastaların hekimimiz tarafından muayene edilmesinden sonra belirtilmektedir. Çünkü her hastamıza uygulanacak olan teknik farklılık gösterebilmekte ve işlem sıralamaları ve sistemler de değişiklik olabilmektedir. Tüm bu nedenle göz önüne alındığında da her hastaya aynı fiyatlandırma yapılamamaktadır. Bizler kürtaj fiyatları Ankara kliniğimizde doktorumuz Uzay Yıldırım ve ekibi ile yapılan görüşmeler ve muayeneler sonrasında her hastamıza yapılacak olan operasyon ile ilgili detaylı bir fiyatlandırma sunmaktayız. Sizler de doktorumuz ile tanışmak ve muayene olmak için internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilir ya da direkt olarak bizleri arayarak randevularınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

Kürtaj Teknikleri de biraz önce söz ettiğimiz gibi her hasta için farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle de fiyatlandırma öncesi kişilerin doktorumuza muayene olması ve genel durumu hakkında detaylı bir inceleme yapılması gerekmektedir. Kürtaj teknikleri denildiğinde doktorumuzun tercih ettiği bazı teknikler şunlardır; Karman Kanülü tekniği ile yapılan gebelik sonlandırılması günümüzde en çok tercih edilen ve kürtajın en güvenilir yöntemlerinden biridir. Bu nedenle de sıklıkla hekimler tarafından tercih edilmektedir.  Diğer bir teknik ise Dilatasyon ve Küretaj uygulaması olup burada da rahim kanalının genişletilmesi gerekir ve bu işleme dilatasyon ismi verilmektedir. Diğer teknikler ise; Higroskopik Dilatatörler, Transservikal Balon Kateterler ile yapılan kürtaj tekniklerdir. Her bir teknik kişiye göre tercih edilmektedir.

Vakumlu kürtaj uygulamasında tercih edilen teknik ise biraz önce söz ettiğimiz karman kanülü ile yapılan gebelik sonlandırılmasıdır. Bur sitem ile güvenilir ve kolay bir şekilde gebeliğin sonlandırılması sağlanmaktadır. En önemlisi de operasyon sonrasında hastalar güvenle günlük yaşamlarına geri dönebilmektedir. Uzay Yıldırım’ın da genellikle hastalarına uyguladığı vakumlu kürtaj uygulaması hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için hemen internet sitemizi ziyaret ederek bizleri arayabilir ve dilediğiniz bir zaman için randevunuzu alabilirsiniz. Unutmayın ki kürtaj uygulaması için yasal süre 10 haftadır ve bu süreyi geçirmeden gebeliğinizi sonlandırmanız sizin sağlığınız açısından da oldukça önemlidir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top