Sponsorlu

Konforun Zirvesi İçin Tercihiniz Özkaynak Turizm Olsun!

2 dakika okuma süresi

İstanbul bölgesinde vip minibüs kiralama sektöründe uzun yıllardır kurumsal firmalara ve bireysel müşterilere hizmet veren Özkaynak turizm, sizlere en üst seviye konfora sahip araçlarla seyahat imkânı sunmaktadır. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu alanda hizmet kalitesini artıracak çalışmalarda yapmaktadır. Vip minibüs kiralama sektörü içerisinde yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan firmamız, teknolojinin ilerlemesi ve her vakit yenilenen müşterilerin taleplerine bu alanda çözüm üretmektedir.

 

İHTİYAÇLARINIZA ANINDA CEVAP VERECEK KİRALIK VİTO ARAÇLAR

 

Özkaynak turizm filosunda yer verdiği tüm araçları müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacak şekilde özel olarak dizayn ettirmektedir. Müşterilerimiz bu sayede kendi taleplerine uygun araçları her zaman bizlerden temin edebilirler. Firmamız kiralık vito hizmetinde müşterilerimize sunduğumuz araçlar içerisinde yer alan araç içi donanımlar; led tv, wifi internet, masajlı ve elektrikli olarak ayarlanabilir deri koltuklar, amerikan bar, elektronik masalar, ara bölme, buz dolabı, apple tv, şoför ile paralel telefon ve dokunmatik kontrol panelleri yer almaktadır. Bu özel donanımlar sayesinde sizler yolculuk esnasında bir problem ile karşı karşıya gelmeden ulaşmak istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz.

 

HEM ŞOFÖRLÜ, HEM DE ŞOFÖRSÜZ OLARAK TERCİHİNİZE GÖRE VİP MİNİBÜS KİRALAMA

 

Özkaynak turizm olarak bizlerden kurumsal ve bireysel olarak alabileceğiniz vip minibüs kiralama hizmetini şoförlü ve şoförsüz olarak tercihinizi kullanabilirsiniz. Şoförlü olarak temin edeceğiniz hizmetlerde sizlere firmamızda ve kiralama sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan profesyonel bakış açısında sahip şoför kadrosu sunmaktayız. Bu sayede sizler gideceğiniz adrese güvenli bir sürüş ile ulaşıp, araç ile ilgili herhangi bir işlemle de zaman kaybı yaşamayacaksınız. Şoförlü olarak araç desteğimizi ister transfer hizmetlerinde isterseniz gece özel olarak mekanlara ulaşım ve geri dönüşlerde de kullanabilirsiniz.

Firmamızdan hizmet alabilmek için yapmanız gereken tek şey iletişim adres ve telefonlardan ilgili birimlerimize ulaşmak ve web sitemizde yer alan araçların kodları ile istemiş olduğunuz aracı bizlere bildirmek. Gerçekleştirdiğiniz rezervasyon işlemi ile ilgili hizmet tarihinden 1 gün önce bilgilendirilir, araç teslimi ve şoförlü hizmet için gerekli seyahat programı ile ilgili bilgiler yeniden teyit edilir ve herhangi bir problemin önüne geçilir. Hemen iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşıp vip minibüs kiralama hizmeti için rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top