Tarih

Kahin Vaga – 1990 Yılından Günümüze Kehanetleri – Suriye Daha Düşmedi!

2 dakika okuma süresi

Büyük kahin Baba Vanga birçoğumuz bu ismi duymuşuzdur, fakat kehanetleri tam olarak onun söylediği gibi yazılmaz, yorum katılır ve özet geçilirdi. Bir çok olayı daha önceden bildiği ve söylediği düşünülen Vanga Bulgaristan’da cok büyük bir ün yapmış Hitler’den Sovyet KGB’sine kadar herkesin peşine düştüğü esrarengiz bir isim. Şimdi sizlerle 1990 yılından sonrası için yapmış oldugu kehanetleri paylaşacağım.

 

1990 – Değişim Yılı
insanlarının hayatlarında, büyük değişimler olacak. Ve onlar tanınmayacak derecede değişecekler. 1990 yılından itibaren işaretlerini göreceğimiz yeniçağ gelecek.
Kahinin daha 1971 yılında söylediği bu sözlerin de doğru çıktığını görüyoruz. Sovyetler Birliği’nin dağılması ve onunla birlikte Avrupa’da komünizmin çöküşü, Doğu ve Batı Almanya’nın birleşmesi, dünya dengelerini ve haritasının değişmesi, Yugoslavya’daki iç savaş 1990 yılını dünya tarihinde dönüm noktası haline getirmiştir.
Obama


Bir gün Amerika’da beyaz ev siyah olacak, okyanusun ötesindeki siyah insanlar da beyaz.
Gazeteci Svetlu Dukadinov’a göre Vanga’nın bu kehaneti 1992 yılında yapılmıştır. Fakat anlamı 2-yıl evveline kadar tam olarak çözülememiştir. Anlaşılan kehanetteki “beyaz ev” Beyaz Saray’ı işaret eder ve Barack Obama’nın başkanlık adaylığını koymasıyla, kehanetin anlamı ortaya çıkmış olur. Rus basınında çıkan haberlerde ise, siyahi bir liderin seçilmesiyle Amerika’nın sonunun geleceği de iddia edilmekte: “Ülkede korkunç felaketler başlayacak. Beyaz ev ‘in sahibinin siyah olması, devletin sonunun başlangıcı olacak.”

Kursk Faciası


Kursk sulara gömülecek ve tüm dünya onun için ağlayacak.
(Bulgar 24 Chasa Gazetesi, 26.082.000)
“Komsomolskaya Pravda” isimli Rus gazetesine göre Vanga bu kehaneti Devlet Televizyonunda söylemiş ve trajedinin yüzyılın sonunda gerçekleşeceğini açıklamıştır.1980 yılında yapılan bu kötümser kehanetin anlamını an-ı ak 12 Ağustos 2000’de “Kursk” isimli gizli nükleer denizaltısının torpidolardan tekinin patlaması sonucu batmasından sonra anlıyoruz.

Birkaç yıl sonra ne olacağını biliyor musunuz? Depremler, yangınlar,seller ve felaketler… Bunlardan çok fazla insan hayatını kaybedecek. Her yerde savaşacaklar, tüm insanlar “bir küpe” girecek… Nüfus azalacak, mallar bulunmayacak, ağaçlar yok olacak… Koyun, dana, keçi eti yenilemeyecek.
Siz her şeyle oynuyorsunuz ve yaklaşan sefaleti görmüyorsunuz, insanlar çıplak ve aç dolaşacaklar.

Hastalıklar
Bilinmeyen birçok hastalık ortaya çıkacak. İnsanlar sokaklarda sebepsiz ve sağlıklı görünürken bayılacaklar. Halbuki bunu hala önleyebilirsiniz, bu sizin ellerinizde… Kırk yıl sonra, şimdiki hastalıklar yerini yeni hastalıklara bırakacaktır. Beyinle ilgili hastalıklar…

AİDS’in ilacı bulunacak, demirden olacak. Çünkü bu madde insan organizmasında azalıyor. Fakat başka bir hastalık çıkacak, kanserden de AIDS’ten de daha korkutucu bir hastalık.

11 Eylül Saldırısı
Korku, korku! İki Amerikan kardeş, çelik kuşlar tarafından düşürülecek1 Kurtlar çalılarda ulur ve suçsuzların kanları dere gibi akar.
(Rus Komsomolslcaya Pravda Gazetesi)

 

Şimdi Balkanlarda tedirginlik var, fakat gün gelecek ve Balkan Ülkelerinin Başkentleri birbirine yardım ve arkadaşlık eli uzatacaklar. Sofya, Bükreş, Belgrad, Atina ve Ankara’nın büyük liderleri bir araya gelip, barış ve anlayış duyguları eşliğinde müzakere edecekler.

Ondan evvel üç ülke yakınlaşacak – Çin, Hindistan ve Rusya bir noktada toplanacaklar. Bulgaristan, sadece Rusya’nın yanında ve onun bir parçası gibi olursa, onların yanında yer alabilir. Rusya olmadan Bulgaristan’ın bir geleceği yok.

 

Uzaylılarla Temas


Hatırla! 200 yıl sonra insanlar, dünya dışındaki başka akıllı varlıklarla tanışacaklar. Uzaydan gelen sinyalleri ilk olarak Macarlar tespit edecek. .. Kainat hakkındaki gerçeği eski kutsal kitaplarda aramalıyız.

 

Suriye’nin İşgali


O zamana kadar insanlık korkunç felaketler yaşayacak, çok büyük olaylar olacak, İnsanların bilinci de değişme aşamasında olacak. Güç zamanlar gelecek ve insanlar aralarında dini gruplara bölünecekler. Ve dünyaya en eski öğreti gelecek, Bu yakında mı olacak diye soruyorlar. Hayır, yakın zamanda değil. Henüz Suriye düşmedi!
(1980, Krasimira Stocjanova — Vanga kitabından)

 

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top