Sponsorlu

Kağıthane Arçelik Servisi 7/24 Hizmetinizde

< 1 dakika okuma süresi

Her geçen gün elektrikli aletler hayatımıza biraz daha yerleşmekte. Yeni cihazlar üretilmekte ve hayatımız daha da kolaylaşmaktadır. Enerjiden tasarruf etmemizi ağlayan ve kendimize daha çok vakit ayırmamızı sağlayan bu cihazlar bizlere ev işlerinde veya başka işlerde son derece destek sağlamaktadır.

Mutfak ürünleri küçük ev aletleri kategorisinde çok fazla ürün mevcuttur. Bu ürünler sürekli olarak ve sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Aynı zamanda evde kullanılan büyük aletler de mevcuttur, süpürge makinesi gibi. Bu aletler zamanla bozulabilmektedir. Eşyaların sürekli olarak kullanılması, uzun yıllar kullanılması veya parçalarının değişmesi gerekmektedir. Bunun yetkili servisler devreye girmektedir. Bu cihazların bakım ve onarımından yetkili servisler sorumludur.

Arçelik birbirinden fala çeşitlilikte ev aleti sunmaktadır. Her şehir ve ilçede şubeleri vardır. Bunun yanı sıra yetkili servisleri de mevcuttur. Arçelik Servis Kağıthane’de de hizmet vermektedir. Kağıthane’de oturanlar için kaçırılmaz fırsattır. Cihazların bozulan herkes Arçelik Servisleri adresine müracaatta bulunabilir. Cihazlar kısa sürede tamir edilmekte ve kullanıcılara sunulmaktadır.

Arçelik servis Kağıthane şubesi ile bozulan eşyaları hemen düzeltmekte ve sahiplerine en kısa sürede teslim etmektedir. Bu servislere internetten veya telefon numaraları ile ulaşılabilir. Randevu alınabilir ve tamir, parça değişimi ve bakımların yapılması istenebilir. Alanında uzman yetkililer bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Her cihazın dilinden anlayan uzman ekip kadrosu hizmet vererek kalite anlayışı belirlenmektedir.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top