Site tanıtım

İyi Bir Blog Örneği: mmsrn.com

< 1 dakika okuma süresi

İstediğiniz kategoride dilediğiniz makaleyi yazabileceğiniz bir özgürlük alanıdır kişisel bloglar ve güçlenen sosyal medyanın da en önemli araçlarından biridir. Burada kendinizi nasıl isterseniz öyle ifade edebilir ve istediğiniz konuya değinebilirsiniz. Böylece zamanla geniş bir içerik yelpazesine sahip olur ve fikirlerinizi yoruma açabilirsiniz. Farklı kimseler tarafından okunduğunu bildiğiniz yazılarınız sizi mutlu edecek ve daha fazla anlatma hissi uyandıracaktır. Keyifle yazdığınız her bir makale aynı keyifle okunacaktır, içinde o duygu hissedilecektir. Yorum olarak aldığınız geri bildirim ile okurlarınızla karşılıklı etkileşim kurabilmeniz mümkün olacaktır.

Elbette her blog yazarı da benim gibi farklı blogları merak eder ve takip eder. Bir blog yazarı olarak ben de farklı blogları okumaktan, takip etmekten keyif alıyorum. Son zamanlarda takip etmeye başladığım mmsrn.com‘da bu keyifli bloglara iyi bir örnek. Mobil uyumlu responsive, sade ve şık bir tasarım ile ziyaretçilerini karşılayan mmsrn.com, başta webmaster, bilim, internet, programlama dilleri ve dini bilgiler olmak üzere birçok kategoride makaleler sunuyor. Akıcı bir anlatımın hakim olduğu blogda birçok faydalı makale bulacaksınız. Mesela; eğer sizde benim gibi iyi bir yazılımcı olmayı hayal eden yazılım sevdalısı ya da meraklısı biriyseniz c programlama dili dersleri kategorisini incelemek mutlaka işinize yarayacaktır. Şahsen bir blogu ziyaret ettiğimde ilk aradığım eğlenceli ve öğretici konular oluyor. Tabiki o blogu sevip takip etmemde tasarımı da önemli bir rol oynuyor. Gözü yormayan anlaşılabilir bir yerleşimi olmalı..

Blogunuzun güncel olması, kategori ve içerik zenginliği daha çok okurun blogunuzu ziyaret etmesini ve bu ziyaretten keyif almalarını sağlayacaktır. Her daim güncel kalmayı başaran bloglar daha uzun ömürlü olacaktır. Haliyle blog açmayı düşünenlere tavsiyem şöyle olabilir; etkili bir tema seçimi ve güncel makaleler. Ayrıca seçeceğiniz kategorilerde oldukça önemlidir. Bu konuda bahsettiğim blogda da Java’dan Matematik’e, oyunlardan anime incelemeye, kitaptan seoya sizi bekleyen onlarca kategori altında özgün bir kalemle yazılmış makaleler bulabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top