Sponsorlu

İstanbul Pro Tesisatçı Çözümleri

< 1 dakika okuma süresi

Pro tesisatçı ile solüsyonlu petek temizliği işlemleri uygulanmakta ve yabancı maddelerin ısıtma sistemi içinde olan etkileri tahliye edilerek giderilmek istenmektedir. Her ay düzenli peteklere bakım yaptırma gibi bir hedefiniz olmaması gerekiyor. Çünkü bu işlem iki senelik randıman sağlamakta ve ısıtılan suyun daha homojen şekilde sıradakine geçmesi durumuna yönelik, bir problemin karşımızda olmaması anlamına gelecektir. Petekler sökülmeden temizlenir ve birkaç saat içerisinde tüm çalışma bitirilebilir.

Pro tesisatçı tuvalet, lavabo ve banyo giderlerinin sökülmesine gerek olmadan tıkanıklık açma sistemlerinde en istediğiniz atıklardan kurtulma sonuçlarını garantili kapsamda sizlere sunmaktadır. Bir boru neden tıkanır ve nasıl tamamen açılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Burada cevap hakkı olarak banyo gideri ve lavabo gibi sıvı atıklarda bazı açıcı başlıklardan daha ziyade su teknikleri ile özel basınç ayarlarının da yapılarak ilgili kanalların içinden başlayacak birkaç adımda yıkama gibi aşamalar atıklardan kurtulmaya işaret edebiliriz. Yoğun, ağırlık içerisinde, boruyu tamamen kaplamış ve giderek artan nesneleri için en iyi çözüm kesinlikle tuvaletleri kastederek yazıyoruz, darbeli açıcılardır. Her iki teknikte sistemlere en ufak zararı olmadan yalnızca kumanda paneli ile ekibimizin yönetiminde atıklara odaklanarak yapılan işlemler olup, kameralı gözlemler içerisinde bulunmamızda başarı oranlarımızda ciddi bir artış oluşturmaktadır.

Pro tesisatçı olarak petek suyu eksilmesi probleminde petekleri kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve bazı onarıcı sıvılar ile sızan bölgeyi kapatmak mümkündür. Burada öne çıkan peteklere gönderilen sıvının 24 saatte sertleşmesi ve hava ile teması halinde kristalleşmesi olup, sizi yüklü bir masraftan kurtardığı açıktır. Hizmetlerin detaylarını https://www.protesisatci.com/sayfamızda bulabilirsiniz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top