Sponsorlu

İrlanda Dil Okullarında Eğitim Almak

2 dakika okuma süresi

Birçok farklı şehirde olan ve İrlanda eğitimi veren dil okulları bulunmaktadır. Bu okulların çoğu İrlanda’nın başkenti olan Dublin’de öğrencilere kaliteli ve evrensel eğitim seviyelerini fazlasıyla yakalamış avantajlar sunmaktadır. Galway Cultural Institute adlı okul uluslararası çapta ün yapmış bir dil okuludur ve Türk öğrencilerini kapsayacak şekilde indirimlidir. Tüm okulları sitemize tıklayarak tek tek inceleme ve avantajlarını görme şansınız bulunmaktadır. Horner School of English adlı okul da sistemimizde kayıtlı olan bir diğer dil okulu seçeneğidir. Bu okulda da diğer okullar gibi 25 haftalık olup indirim ile birlikte hizmet vermektedir.

İrlanda Dil Okulları Avantajları

İrlanda dil okullarının öğrencilere sunduğu ilk avantaj dil öğrenme süresinin yarı yarıya azaltılmasıdır. Sitemizi inceleyen takipçilerin ve müstakbel öğrenci adaylarının da göreceği üzere İrlanda genel ve ağırlıklı olarak İngilizce konuşulan bir ülkedir. Bununla birlikte İrlanda eğitimi ve kurumları da ağırlıklı olarak İngilizce dersler vermektedir. Tüm ana başlıklar ve konular direkt olarak İngilizce olarak aktarıldığı için hafıza ve dile olan eğilim de aynı oranda işlerlik kazanmaktadır.

Aynı zamanda bu okullarda Türk öğrencilerin azlığı da İngilizce öğrenmeyi kısa sürede tamamlamak ve bu alanda ihtisas yapmak isteyen öğrencilerin oldukça büyük oranda işine yaramaktadır. Bu sayede pratik yapma fırsatı bulan öğrenciler çok kısa bir sürede hem yazı dilinde hem de konuşma dilinde İngilizce diline vakıf olabilmektedir. İrlanda genel olarak pahalı olan bir ülkedir. Ancak eğitim seviyesi bu kadar yüksek olmasına rağmen okul ücretleri son derece makuldür. Her cebe ve her bütçeye uygun bir düzeyde fiyatları belirlenmiş okullar mevcuttur. Üstelik bu okullar Türk öğrencilerine oldukça hatırı sayılı ölçüde indirim fırsatları da sunmaktadır. Dil okulları kısmına tıklayarak sitemizi inceleme fırsatı bulan öğrenciler okulların genel görüntülerinin yanında ne kadar indirim olduğunu da görebilmektedir.

Örneğin Alpha College of English adlı okulun sol üst köşesinde ”%20 indirim” ibaresini görmek mümkündür. Bunun dışında International House Dublin okulunda %24, Centre of English Studies okulunda ise % 26’lık büyük indirimler söz konusudur. Bu indirimler kalıcı olup sadece Türk öğrencilerine özeldir. Okulların geneli 25 haftalıktır. Sadece 6 aya yakın bir zamanda yabancı dilini geliştirmek isteyen ve bu bağlamda sektöre yön veren ana dil olarak bilen İngilizcesi ile kariyer yapmak isteyen herkes bu okullarda dil öğrenebilmektedir.

İrlanda’da dil öğrenmenin bir diğer büyük avantajı ise Türkiye’ye oldukça yakın olmasıdır. Burada dil eğitimi alan öğrenciler arada bir hafta sonlarını yurda geri dönerek ve yurt özlemini gidererek değerlendirebilirler. Aynı zamanda İrlanda, İngiltere gibi önemli bir ülkeye de komşuluk yapmaktadır. Dilini geliştirmek ve pratik yapmak isteyen her öğrenci arada bir İngiltere’ye giderek söz konusu taleplerini yerine getirebilirler.

İrlanda’da Eğitim Almanın Faydaları

Öğrenciler İrlanda dil eğitimi ve dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorlar ise www.irlandaegitim.com sitemize tıklayarak geniş ve reel bilgilere anında ulaşabilirler. Rağbetin ve popülasyonun son yıllarda giderek arttığı İrlanda eğitimi ve faydalarından yararlanmak isteyen herkesi önce sitemize sonra İrlanda’da dil okumanın büyük ayrıcalıklarına davet ediyoruz.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top