Sponsorlu

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay

< 1 dakika okuma süresi

Kendi toplumumuz ve diğer toplumlarla anlaşabilmek ve onlar tarafından anlaşılabilmek için ihtiyacımız olan temel niteliktir dil. Küreselleşmenin gereği olarak çağa ayak uydurabilmek için öncelikle toplumlarla sözlü ya da yazılı etkileşim kurmak gerekir. Hızla gelişen ve değişen dünya ya uyum sağlayıp çağdaş toplum seviyesine ulaşabilmemiz için uluslararası resmi dil olan İngilizceyi öğrenmek zorundayız. Başka bir deyişle diğer ülkelerin ekonomik sosyo kültürel yapılarını anlayıp bilgi alış verişinde bulunabilmemiz için öncelikle İngilizceye hakim olmamız gerekir.

İngilizce öğrenmek, birey olarak en başta size diğer toplumların yaşantılarının kendi toplumumuza yansımasını anlamanıza ciddi şekilde katkı sağlar. Öyle ki bu kültür etkileşiminde birçok İngilizce kelime çoktan dilimize yerleşmiştir bile. Ve her geçen gün yenileri eklenmeye devam etmektedir. Hadi bir selfie çekelim o zaman!  =)

İngilizce sadece kişisel gelişiminiz için değil, aynı zamanda kariyerinizin ileri düzeye taşınması için de önemlidir. Bilirsiniz ki kendini dünya çapında kanıtlamış büyük firmalarının işe alım sürecinde yapılan mülakatlarının çoğu İngilizce olmaktadır. Gerek sözlü gerek yazılı sınavlar ile dil yeterliliği ölçülmektedir. Bu nedenle de dil bilgisi küreselleşen dünyanın olmazsa olmazı haline gelmektedir. Ülkemizde oldukça yaygın olan İngilizce kursu hem dil bilgisi hem de telaffuz olarak eğitim vermektedir. Ana dil hakimiyeti olan her birey için en etkili öğrenme yolu her ikisini de paralel bir şekilde öğrenmekten geçmektedir. Klasik yöntemler ile öğrenilen İngilizce kelime ve kalıpları unutmamak için sürekli kullanmak yani konuşarak pratik yapmak gerekir. Open English bu konuda size katkı sağlayacaktır.

Dünya çapında eğitim veren ve binlerce öğrenciye sahip olan bu platform size çok kolay ve etkili bir şekilde İngilizce hakimiyeti kazandırmak için kurulmuştur. Başarılı birçok eğitim danışmanını bünyesinde bulunduran Open English sizin için etkili olan en iyi öğrenim yollarını uygulayıp sizi konuşturmaya hazır.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top