Cesur Bölge

İlahi Melih Gökçek Bieber – İyi ki Varsın :)

< 1 dakika okuma süresi

melih-gokcek-twiitter-gozaltiBilindiği gibi halen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Melih Gökçek, bundan 2 ay öncesinde kendisine “#edepsizsinmelihgökçek” hastagıyla 2 adet tweet atan bir lise öğrencisinden şikayetçi olmuş ve bunun üzerine bugün polisler bu kız öğrencinin evini arayıp gözaltına almışlar. ‘Öyle saçma iş mi olur’ diye bunun gerçek olmadığını düşündüm başta. Ancak sonradan Melih Bieber‘ın twitter hesabını incelediğimde ‘Vay anasını’ diyerek doğru olduğunu fark ettim.

Türkiye’nin başkenti ve 2. büyük şehri olan Ankara Belediyesinde işler şu ara kesat olsa gerek başkan vermiş kendini twittera. İşin en ilginç yanıysa ‘bak bir de masum olduğunu söylüyorlar..’ tarzında söylemlerle birkaç adet rakı sofrası fotoğrafını tweetlemiş bu kız öğrenciye ait. 438 bin takipçisine bunu teşhir etmesi bence bir tür suça teşviktir. Ve çok büyük bir edepsizliktir. Bak şimdi nasıl da haklı çıkardı İrem’i ?

Bahanesi de şöyle (Yaşa göre içkiler: 17 cola 22, soda 18, viski 43, rakı 32, çay 25..):

Şurayı kaçırdım galiba bu ülkede rakı içmek, rakı sofrası hazırlamak ne zaman suç oldu? Sözde muhafazakarsınız ya konuyu alıp çevirip ‘..bakın bunlar dinsiz putperest bunlar bizden değil bunlar’ demeye getirirsiniz her defasında. (Anne ben bug buldum) Gerçekten çok ilginç ‘aha açığını yakaladım’ diye bir lise öğrencisini töhmet altında almaktan çekinmeden çirkinleşmek..

Ayrıca montaj mı değil mi bilmem ama (hiç montaj gibi durmuyor) şöylede bir şey var:


https://twitter.com/4VRU/status/306923765357481987

İşin en enteresan tarafıysa koskoca Melih Bieber’ın insanları tehdit edebilecek kadar küçülmesi..

Sayende sabıka sahibi olan gençlerle iftihar et. İnsanların geleceğini karartmak vicdanını sızlatmıyor mu ?

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top