Sponsorlu

İcra Gazetesi İhale İlanları

< 1 dakika okuma süresi

İcralık araçlar satılık ve tam liste olarak takip etmek pek çok önemli avantajları yakalamanızı sağlayacaktır. Mevcut listenin güncel olması, yeni ilanların her gün eklenmesi, gelecekte hangi şehir ve ilçede hangi rakamlardan başlangıcın olacağı, piyasa fiyatı ile karşılaştırma gibi kriterlerin önceden araştırmasını yapabileceksiniz.

Mahkeme kararı ile haciz çıkarılmış ilanları icra gazetesi farkı ile analiz edebilirsiniz. Muhammen bedel, satış fiyatı, teknik özellikleri belli olan icralık araba ihalesine nasıl girilir? Öncelikle prosedürleri iyi bilmeniz açısından madde madde ne yapmanız gerektiği üyelerimize belli sayfalarda anlatılmakta, telefon desteği ve pek çok konuda olduğu gibi bu sınıfta da yer verilmektedir. Teklifler piyasa fiyatının çok altında başladığı (%50), ihaleye girmek için şartları önceden bilmeniz, herhangi bir engelle ve sürprizle karşılaşmamanız için önemlidir. Birinci icrada satışı gerçekleşmemiş, ikinci icraya kalan ihalelerin güncel ve doğru listesini internetten takip etme gibi bir ayrıcalığa ne dersiniz? Rağbet pek yoksa ve özellikle yine aynı şekilde ikinci ihale olursa %50’nin çok küçük bir yüksek bedeline bile sahip olma ayrıcalığınız vardır.

İcradan gayrimenkul, oto, konut, araç, arsa, dükkan, iş yeri, daire satışı yapılabilmesi için tüm bilgiler, resimli detaylar, ayrıntılar, resmi makamlardan alınan yazılar ve daha fazlasına bizlerle ulaşmaya ne dersiniz? İcraya düşmüş ihaleyi ücretsiz takip etme (tamamlanmış ihalelerin bir kısmı sitemizde) fırsatınız var. Özellikle belli birkaç fikir ve yatırımınızı netleştirmek için pek çok üyemiz bu türdeki girişimlerden sonra doğru kararı yani üyelik açmayı tercih etmektedir.

Web Sitemiz : https://www.icragazetesi.com/

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top