Sponsorlu

Göz Altı Dolgu İşlemi

2 dakika okuma süresi

Günümüzde erkek ya da kadın hiç fark etmez gözaltında meydana gelen birtakım morluklar veya çökükler ile birlikte torbalanma gibi sorunlar özellikle görsel anlamda büyük bir rahatsızlık hissettirir ve kişinin aynı zamanda özgüven açısından da negatif duygulara kapılmasına sebep olabilir. O yüzden günümüzde göz altı dolgu tedavisi adına birçok farklı yöntem ile tamamen profesyonel bir şekilde yapılmakta ve olumlu yanıtlar her daim alınabilmektedir. Özellikle genel olarak genetik bir yapı bakımından gözaltında sorunlar ortaya çıksa da yine de daha sonraları meydana gelen problemler de olabilmektedir. Bunlar içerisinde alkol problemleri ile birlikte kötü beslenme ve sigara ile yetersiz uyku gibi bütün bu sorunlara yol açabilmektedir. Bu da hem insan sağlığını kötü bir oranda etkilerken aynı zamanda estetik açıdan da hoş olmayan bir izlenim yaratabilmektedir.

Göz altı dolgu tedavisi

Birçok farklı sebeplerden dolayı göz altlarında meydana gelen morluk ya da çökükler ile birlikte torbalanma gibi sorunlar, bu bölgedeki septum denilen yağ dokularındaki birtakım hasarlardan ortaya çıkmaktadır. Bütün bu durumlara karşı günümüzde özel olarak hazırlanmış olan bir takım dolgu maddeleri bu bölgeye enjekte edilmekte ve sorunlar çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Zaman içerisinde ise en ufak bir pürüz gözaltı kısımlarında görünmemekte ve kişi olduğundan daha genç bir görünüme bürünürken aynı zamanda bunu uzun bir süre kullanabilmektedir.

Göz altı dolgu tedavisi için ışık tedavisi

Özellikle bu konuda birçok değişik tedavi yöntemi bulunurken ayrıca günümüzde son teknoloji sistemleri altında ışık tedavisi yapılmaktadır. Bu tedavinin en önemli ayrıcalığı ise hyalüronik asidin çapraz bağları değiştirildiğinden dolayı enjekte edilen bölgeye daha düzgün bir şekilde yayılmakta ve görsel anlamda daha güzel bir izlenim yaratmaktadır. Bunu tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Dr. Mustafa Karataş ile birlikte herhangi bir ağrı ya da acı hissetmeden ve çok kısa bir süre içerisinde gözle görülür bir değişim yakalanabilir ve morluk ya da çöküklerin yanı sıra göz altı dolgu kapsamında torbalanma problemlerinden de tamamen kurtulma durumu güvenilir bir biçimde elde edilebilir.
Kaynak : http://www.drmustafakaratas.com/isik-dolgusu.html

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top