Sponsorlu

Genç Odası Neye Göre Seçilir?

< 1 dakika okuma süresi

Aydınlık, rahat, ferah ve son derece kullanışlı bir genç odasına sahip olmak günümüz çocuklarının okul başarısı ve rahatı için büyük önem taşımaktadır.

İster erkek, ister kız çocuğunuz olsun genç odaları arasından seçim yaparken dekoratif zarafetten öte kullanışlılığını düşünmeli ve seçiminizi bu yönde yapmalısınız.

Genç odası neye göre seçilir?

Gün be gün artan üretici firmalar, sunmuş oldukları sınırsız model ve renk çeşitliliği genç odası seçerken aklımızı karıştırmakta ve bizleri karar vermekte son derece zorlamaktadır.

Eğer renkli, eğlenceli ve sıra dışı mobilyaların çocuklarınıza ilham olmasını istiyorsanız aşağıdaki tercih ve beğeni seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız.

1. Erkek ya da kız genç çocuklarınız eğer belli bir yaşın üzerinde ise ve daha çok sade renkleri seviyorsa beyaz ton ağırlıklı genç odalarını tercih edebilirsiniz.
2. Futbol ya da benzeri sporlara meraklı olan çocuklarınız için fanatik genç odaları seçebilirsiniz.
3. Genç odalarında kız ya da erkek farketmeksizin en çok kullanılan malzeme ve renk türü ahşaptır.
4. Pembe genç odaları genellikle kız çocukları, mavi genç odaları da erkek çocukları tarafından kullanılmaktadır.

Tercih ettiğiniz genç odası türü ve rengi her ne olursa olsun odanın dokusunu diğer aksesuarlar ile tamamlamanız gerekir. Örneğin beyaz genç odaları için yine beyaz türde nevresim ve çarşaflar kullanabilir. Eğer karşıt renkleri bir arada görmek istiyorsanız siyah dekoratif aksesuarlar ve halı tercih edebilirsiniz. https://www.mobidekorasyon.net

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top