Sponsorlu

Firmalar İçin Hazır E-ticaret Yazılımları

2 dakika okuma süresi

Modern çağ diye tanımlanan zamanımızda bilgi en önemli husus olarak birçok sahada aranmaktadır. Bilgiye ulaşma kaynağı olarak ise teknolojik gelişmeler neticesinde internet ilk sıraya oturmuş durumdadır. Günümüzde faaliyet gösteren bütün sektörlerdeki firmalar bir şekilde internet platformunda da kendilerine yer bulmak mecburiyetindedirler. Artık ticaretin yavaş yavaş sanal ortama kaydığı günümüzde birçok firma da internet platformunda yer alabilmek için kaliteli uygulamalar aramaktadır. Bir web sitesinin kurulumu, bakımı ve geliştirilmesi tamamen profesyonel kişiler tarafından yapıldığında ortaya iyi sonuçlar çıkmaktadır. Bu sebeple e-ticaret paketi üreten firmaların ortaya koymuş olduğu kaliteli ürünlerle yoluna devam eden şirketler daha fazla kolaylığa sahiptir. İnternetin kendine has kurallarını iyi özümsemiş olan uzmanlar tarafından yapılan bu yazılımlar sayesinde ticari firmalar sorunsuz bir şekilde internette müşteri ağını genişletmekte ve satışlarını artırmaktadırlar.

hazır e-ticaret kurumsal

E-ticaret Sitesi Yapmak Artık Çok Kolay

Normal konseptte faaliyet gösteren standart bir web sitesine nazaran e-ticaret sitesi yapmak aslında oldukça teferruatlı bilgi gerektiren bir meseledir. Birçok opsiyonun bulunduğu ticaret sitelerinin kaliteli grafikerler ve yazılımcılar tarafından yapılıp tasarlanması son derece önemlidir. Ancak günümüzde Kobisi e-ticaret platformu gibi kaliteli yazılım firmalarının ortaya koymuş olduğu paket sistemindeki e-ticaret sitesi türleri yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Birkaç saat içerisinde faaliyete geçirebilecek olan bir altyapıyla hazırlanan e-ticaret paketlerinde ayrıca demo sürüm dediğimiz 15 günlük kullanım alternatifleri de yer almaktadır. Böylece bütün opsiyonların tanımlanabildiği her unsurun yer aldığı ve eksiksiz olan e-ticaret platformuna sahip olmak artık daha kolaydır. çeşit ödeme sistemlerinin içine entegre edildiği sitelerde güvenli hosting ve pazarlama entegrasyon sistemi de bulunmaktadır. İstendiğinde takip ve raporlama sunabilen sitenin yazılım formatı ayrıca günümüzün ticaretinde en önemli kavram olan CRM için de son derece uygundur. Fraud kontrolü diye tanımlanan denetim sistemi ile birlikte müşteriler ödeme noktasında hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Kobisi e-ticaret paketlerinin özelliklerini E-Ticaret Paket Özellikleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

hazır e-ticaret kurumsal

Ekonomik E-ticaret Paketi Türleri

Son derece kolay bir kullanım imkânı sunan, sade ara yüz ile müşteri kitlesine hitap eden e-ticaret sitelerini hazırlayan firmaların hizmet konseptinde yedekleme hizmetinden alan adı almaya kadar bütün opsiyonlar bulunmaktadır. Yazılım güncelleme imkanının bulunduğu bu siteler erişim noktasında da çok hızlı tepki süreleriyle beğeni kazanmaktadır. Birbirinden farklı e-ticaret paketi türleri hazırlanarak bütün sektörlere ve farklı firma türlerine hizmet sunulmaktadır. Tasarım noktasında son derece kaliteli olan tüm e-ticaret paketleri oldukça da ekonomik fiyatlara www.kobisi.com adresinde bulunmaktadır.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top