Sponsorlu

Fatih Libelle Süpürge Servis Merkezi

< 1 dakika okuma süresi

Libelle; sahip olduğu temizlik robotu ürünleri sayesinde beğeni toplamaktadır. Bugüne kadar binlerce insanın satın aldığı temizlik robotlarının popülerliği her geçen gün artmaktadır. Libelle temizlik robotlarının bilhassa yüksek performans sağlamaya yarayan özellikleri bulunmaktadır.

Örneğin, hepa filtre sayesinde havanın içerisinde yer alan ve suyun tutmakta zorluk çektiği polene benzeyen çok küçük partiküllerin dışarı çıkması engellenmektedir. Bunun yanı sıra, oldukça kaliteli bir derin temizleme aparatı yer almaktadır.

Bu aparat; ana motor dışındaki ekstra motorla çalışmaktadır. Derin temizleme aparatı sayesinde halılar başta olmak üzere yataklarda ve kanepelerde ekstra temizlik gücü sağlanmaktadır. Bu aparat; halıların içerisinde bulunan tüyleri aralayarak en dipteki tozları dahi suyun içerisine hapsetmektedir. Sonuç olarak, oldukça kaliteli bir temizlik elde edilmiş olmaktadır.

Libelle Servisi Var Mı?

Libelle marka temizlik robotlarının kalitesi tartışılmazdır. Ancak, bu robotların bozulma ve arızalanma riski bulunmaktadır. Elinizde arızalanan bir temizlik robotu varsa vakit kaybetmeden Libelle Servisi ile temas kurmalısınız. Libelle servisi; günün her saatinde hizmet vermektedir. 444 88 48 numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Libelle Servis Fatih – 444 88 48 HEMEN ARA!

İstanbul’da faaliyet gösteren Libelle servisi; diğer servislerde olmayan bir yıl süreyle geçerli işçilik ve parça garantisine sahiptir. Bu sayede, yedek parça değişiminin ardından yaşanan sorunların çözülmesi mümkün olmaktadır. Oldukça kibar ve Libelle ürünleri hakkında bilgi sahibi müşteri temsilcilerine sahip olan servisimizden muhakkak hizmet almalısınız.

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top