Moda

Evmanya ile Kazançlısınız

< 1 dakika okuma süresi

Evlerimiz hayatımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yerlerdir, ayrıca burada geçirdiğimiz kaliteli zamanlar da bizi günün koşturmacasına hazırlar. Günlük hayatın sitresinden uzaklaşıp kendimize vakit ayırdığımız hatta huzur bulabildiğimiz tek yerdir bazen. Öyle ki ev düzeni için mekan mekan gezip dekoratif sık bi şeyler ararız, ya da sıradan elzem şeyler. İşte bu konuda artık kendimizi yormuyoruz, mobilyadan mutfak gereçlerine, aydınlatmadan duvar saatlerine kadar pek çok ürünü bir arada bulabileceğiniz bir internet platformunuz var.

Evlerinizin güzelleşmesi için sizlere birbirinden şık alternatifleri bir arada sunan evmanya hesaplı alışveriş yapabilmeniz için de kolaylıklar sağlıyor. Kampanya fırsatlarıyla da işimizi kolaylaştırıp birçok farklı ürünü kampanyalı uygun fiyatıyla bizlere sunuyor

Evmanya’dan yapacağınız alışverişlerde, sadece Avea müşterilerine özel olarak, toplamda 150 Tl’lik harcamanızın 30 Tl’si indirim olarak geri dönüyor. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 150 Tl’lik alışverişinizi tamamlarken, Avea hattınızdan EVMANYA yazarak 5060’a sms göndermeniz yeterli.

Elektronik ürünler haricinde sitemizde gördüğünüz her ürün için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya 2-31 Ocak arası alışverişlerinizde geçerli.

Öyleyse ne duruyorsunuz? Haydi fırsat kaçmadan ve ürünler tükenmeden alışverişe!

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top