Sağlık

Erkeklerde Lazer Epilasyon

< 1 dakika okuma süresi

Erkek lazer epilasyon uygulaması kadınlara göre çok daha sert ve yoğun kıl yapısına sahip olan erkeklerde çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu durumun en bilinen nedenlerinin başında erkeklerin kıl yapısının lazer cihazlarında daha net görünmesidir. Ancak son dönemlerde gelişen teknoloji sayesinde, geliştirilmiş olan lazer epilasyon cihazları tüyleriniz ne kadar açık renk olursa olsun etkisini göstermekte ve istenmeyen tüylerinizden kısa sürede arınmanızı sağlamaktadır.

Erkeklerde lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Erkek lazer epilasyon uygulaması kadınlarda olduğu gibi aynı süreçlere sahiptir. Uygulama yapılmaya karar verildikten sonraki süreçte kesinlikle kadın ya da erkek fark etmeksizin ağda uygulaması yapılmamalıdır. Sadece tıraş makinası ya da jilet kullanılması gerekmektedir ki bu sayede lazer ile tahrip edilecek olan kıl kökleri zarar görmesin.

Buz lazer sistemi sayesinde kadınlara oranla çok daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon uygulaması eskiye oranla artık çok daha acısız ve konforlu olarak gerçekleştirilmektedir. Soprano Buz Lazer Epilasyon sistemi sayesinde kısa sürede vücudunuzda istenmeyen tüm tüylerinize veda edebilirsiniz. Üstelik diğer cihazlarda ortalama seans sayısı 8 iken, buzlazer sistemi sayesinde bu sayı 6 seansa kadar indirilebilmektedir. Daha kısa sürede konforlu bir uygulama için mutlaka buzlazer.com’u tıklayıp, siteden konu ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Erkeklerin kıl sorununa çözüm olan lazer epilasyon uygulama sistemlerinden biri olan buz lazer; günümüzde birçok klinikte uygulanmaya başlamıştır. Ancak buz lazerin tercih edilir olması, maalesef ki sahte cihazların da piyasada var olmasını arttırmış ve daha uygun fiyatlara üstelik herhangi bir etki vermeden bu tür medikal uygulamaları bilinçsizce yapan yerler de bulunmaktadır. Bu gibi sahtekarların var olduğu merkezleri anlayabilmenin tek yolu ise cihaz markasının kontrol edilmesi ve işlem yapılan yerde bir hekimin bulunup bulunmadığını öğrenmekten geçmektedir.

Sizler de erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak geliştirilmiş olan buzlazer cihazları hakkında bilgi ve kliniklerimizden randevu almak için hemen www.buzlazer.com internet sitemizi ziyaret edin ve size özel fırsatlardan hemen yararlanın!

Oyunuz kaydedildi! Şimdi paylaşabilirsiniz!


Ne Düşünüyorsun?
  • Beğen
  • Hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
To Top